lekarz Miroslawa Wierzba-Kocejko

Reumatolog

2,7
2,7

Podczas wizyty Pani doktor była rzeczowa i szczera. Ustawiła moje leczenie i teraz odczuwam poprawę. Spóźniłam się na wizytę a i tak Pani doktor mnie przyjęła. W sumie jak się przyjmie do wiadomości, że lekarz ma leczyć a nie tylko "trzymać za rączkę i klepać po plecach" to warto zaufać Pani doktor. Polecam!

leczyłam sie od 2007 roku, terz przez złe dobranie leków pogorszył sie stan,mam 28 lat. Ogólnie niemiła atmosfera w gabinecie , niemiła pielegniaraka, stare metody leczenia, spóźnienia na wizyty!

Jest osobą, ktora zbytnio nie przejmuje sie dolegliwosciami pacjenta, uważa że z upływem lat pogarszanie sie stanu zdrowia jest normalne i to wszystko.