lek. dent. Mohamad Malahfji

Chirurg stomatolog

Dziękuję za wizyty i porady stomatologiczne, profesjonalne i co ważne bezboleśnie wykonane. Uznanie za fachowość, pelną i rzetelną informację o leczeniu i kosztach z tym związanych. Z gabinetu wychodzisz zadowolony. Pozdrawiam

Uprzejmie i profesjonalnie, mogę z czystym sumieniem polecić. Poprostu super dentysta, bardzo dobry fachowiec.

Byłem umówiony na leczenie kanałowe. Wszystko przebiegło bez większych komplikacji, do tego w dobrej cenie. Polecam!

Fajny stomatolog, troszczy się żeby zabieg był jak najmniej bolesny. Trafnie stawia diagnozę i dobiera leczenie. Po zrobieniu RTG pokazuje zdjęcie i tłumaczy w czym jest lub nie ma problemu, wielki plus za to!

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy. Potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić. A efekty pracy rewelacja!

Wszystko super. Bardzo dobre ceny i super usługa. Byłem wcześniej w innym gabinecie gdzie powiedziano mi że mam 5 zębów do leczenia, a okazało się że tak naprawdę tylko 2 wymagały leczenia. Jeżeli nie chcesz by ktoś wiercił Ci w zdrowych zębach to naprawdę polecam tego dentystę.

Pan doktor szczegółowo i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania które dotyczyły kruszacych sie siekaczy. Sama naprawa ubytków w zębach trzonowych przebiegła niezwykle szybko i praktycznie bezboleśnie.

Po wizycie kontrolnej umowilem sie na leczenie NFZ. Podczas wizyty, która trwała 5 minut pojezdził mi po plombie niewymagającego leczenia zęba i zapisał na następną wizytę 8 dni później. Na następnej wizycie w gabinecie zastałem jego asystantkę która powiedziała że go nie ma. Zapisała mnie na kolejna wizytę, na której znowu nie było doktora. Jeżeli w historii wizyt NFS są tamte wizyty i on wziął za nie pieniądze, to powinien się nim zająć prokurator. Nie polecam!!!