lek. dent. Monika Arczyńska

Chirurg stomatolog

Polecam panią doktor bez mrugnięcia oka. Fachowa kompleksowa obsługa wraz z personelem. Było trudno ale poszło nawet nie wiem jak i kiedy a i bôl po zabiegu i ustąpieniu zadtrzyku nie był taki ,jak wcześniej. POLECAM☺

Serdecznie polecam panią doktor. Usuwała mi ząb mądrości. Wizyta przebiegała w niezwykle miłej i luźnej atmosferze. Zabieg wykonany bardzo fachowo i co najważniejsze wręcz bezboleśnie-najmniej przyjemne było znieczulenie ;)

Byłem u pani doktor na zabiegu chirurgicznym dziąsła po raz pierwszy. Niezwykle sympatyczna, nie stresuje przed zabiegiem, wszystko tłumaczy, uśmiechnięta, fachowa. Ginie strach przed dentystą.