Jestem pacjentką Pani doktor Konczalskiej od ponad roku. Jest bardzo kompetentna. Kuracja, którą zastosowała w moim przypadku odniosła bardzo dobry efekt. Ponadto jest bardzo uprzejma i sympatyczna. Pamięta swoich pacjentów nawet po kilkumiesięcznej przerwie. Rzadko spotyka się tak cierpliwych i zaangażowanych lekarzy. Polecam

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

wyjątkowo miła i uprzejma, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy, ma rewelacyjny kontakt z pacjentem; oby więcej takich lekarzy

Takich lekarzy jak pani Monika Konczlska oby było jak najwięcej w naszej służbie zdrowia. Polecam !!!