Medycyna Estetyczna Gdańsk

wizyta już od 100

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
Medycyna estetyczna Gdańsk lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Dębowa 1A
80-204 Gdańsk

Mogę gorąco polecić panią doktor Magdę!!!! Rewelacja, bardzo kompleksowe podejście do mojego problemu, a co najważniejsze już widzę różnicę! Zdecydowałam się na mezoterapię igłową osoczem i preparatami. Pani doktor świetnie wszystko wytłumaczyła, że doskonale wiem co mi wstrzykuje. Bardzo dba o to by pacjent wiedział jak najwięcej o danych preparatach które używa!. Profesjonalne podejście, bardzo miła i potrafi uspokoić gdy się człowiek boi. Zabiegi bezbolesne, bo pani doktor używa świetnego ...
Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna Gdańsk dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Pani dr. Markiewicz podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, wyjaśnia i odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości, nie ponagla. Jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Rzetelnie i dokładnie przeprowadza badanie. Przy tym jest bardzo miłą, serdeczna osobą.

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Gdańsk

Jestem pacjentką Pani doktor Konczalskiej od ponad roku. Jest bardzo kompetentna. Kuracja, którą zastosowała w moim przypadku odniosła bardzo dobry efekt. Ponadto jest bardzo uprzejma i sympatyczna. Pamięta swoich pacjentów nawet po kilkumiesięcznej przerwie. Rzadko spotyka się tak cierpliwych i zaangażowanych lekarzy. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Piotr Rak

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747 Gdańsk

To lekarz z powołania. Jest wyjątkowy, posiada niesamowitą charyzmę. Potrafi uspokoić nawet najbardziej niepewnego i niespokojnego pacjenta. Pielęgniarka, która jest jego asystentką w Przychodni na Morenie to Kobieta-Anioł. Pięknie się uzupełniają. Jest w pełni kompetentna i niezwykle życzliwa. Nigdy nie spotkałam takiej pary :) Z całego serca dziękuję za pomoc, mnie i Ojcu.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Anna Gołębiowska

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.
Opinia dodana przez: Maria

Klinika Kurban

80-309 Gdańsk

Kompetentna , cierpliwa , uprzejma - wspaniała lekarka i wspaniała osoba - godna zaufania i godna polecenia
Opinia dodana przez: Iwona

Lekarze medycyny estetycznej w Gdańsku