dr n. med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Chciałabym serecznie polecić Panią Doktor Kamilę Szarmach ze względu na jej profesjonalne podejście do pacjenta. Chciałam zlikwidować pojawiające sie na mojej twarzy oznaki czasu tj. różnego rodzaju zmarszczki. Pani Doktor wyjaśniła mi wszystko szczególowo, podpowiedziała jakie preparaty będę najskuteczniejsze w moim przypadku a także odpowiadziała mi na wiele innych pytań związanych z moimi problemai skórnymi. Po 2 wizytach w gabinecie Pani Doktor jest bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Będę napewo częściej odwiedzać ten gabinet. Pani Doktor jest miłam i uprzejma, poza tym pacjentowi poświęca tyle czasu ile jest potrzebne, aby rozwaić jego wątpliwości.

leczenie blizn potrądzikowych nie najlepsze długo i drogo.

leczenie blizn potrądzikowych nie najlepsze długo i drogo.

Zdecydowanie nie polecam Pani dermatolog. Problem, z którym przyszłam został zbagatelizowany. Nie otrzymałam żadnej informacji jakie mogą być przyczyny mego problemu skórnego. Pani Szarmach nie wykazała chociaż minimalego zainteresowania i zaangażowania. Wizyta trwała może 3 minuty. Pieniądze wyrzucone w błoto. Szukam dalej dobrego dermatologa- z powołaniem.

Pełny profesjonalizm, wyjątkowo czarująca osobowość

Pełny profesjonalizm, wyjątkowo czarująca osobowość