dr n. med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Pani doktor jest lekarzem posiadającym nie tylko ogromną wiedzę i wiele lat doświadczenia zawodowego, ale przede wszystkim niezwykły zmysł estetyczny. Wszystkie sugerowane przez nią zabiegi były strzałem w 10- tkę- nie tylko wyglądam młodziej od koleżanek, ale kondycja mojej skóry jest zachwycająca (a mam już swoje lata:) Jestem zachwycona i gorąco polecam :)

To co wyróżnia dr Szarmach spośród innych lekarzy to nie tylko Jej wiedza merytoryczna i kompetencje, ale postawa pełna empatii, zrozumienia, otwartości na to, by udzielić odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania

leczenie blizn potrądzikowych nie najlepsze długo i drogo.

leczenie blizn potrądzikowych nie najlepsze długo i drogo.

Chciałabym serecznie polecić Panią Doktor Kamilę Szarmach ze względu na jej profesjonalne podejście do pacjenta. Chciałam zlikwidować pojawiające sie na mojej twarzy oznaki czasu tj. różnego rodzaju zmarszczki. Pani Doktor wyjaśniła mi wszystko szczególowo, podpowiedziała jakie preparaty będę najskuteczniejsze w moim przypadku a także odpowiadziała mi na wiele innych pytań związanych z moimi problemai skórnymi. Po 2 wizytach w gabinecie Pani Doktor jest bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Będę napewo częściej odwiedzać ten gabinet. Pani Doktor jest miłam i uprzejma, poza tym pacjentowi poświęca tyle czasu ile jest potrzebne, aby rozwaić jego wątpliwości.

Pełny profesjonalizm, wyjątkowo czarująca osobowość

Pełny profesjonalizm, wyjątkowo czarująca osobowość