ta pani jest naprawde swietna i przesympatyczna ,dlugie kolejki ale warto . dobrze tlumaczy i odpowiada mile na pytania. mozna podyskutowac i pytac bo mlode kobiety nie wszystko wiedza

Bardzo sympatyczna, mila. Wszystko dokladnie wytlumaczy, troszczy sie o swoich pacjentow. Aby wiecej takich lekarzy jak Pani Monika. Pacjentka z Augustowa

Rewelacyjna Pani doktor. Po wielu nietrafionych lekarzach ta Pani jest po prostu świetna. kompetentna, miła, fachowa, poświęca sporo czasu, wszystko ładnie tłumaczy i przede wszystkim jest bardzo delikatna co akurat w tym fachu jest bardzo mile widziane.

Rewelacyjna Pani doktor. Po wielu nietrafionych lekarzach ta Pani jest po
prostu świetna. kompetentna, miła, fachowa, poświęca sporo czasu, wszystko
ładnie tłumaczy i przede wszystkim jest bardzo delikatna co akurat w tym
fachu jest bardzo mile widziane.

Znakomity lekarz. Polecam każdemu. Pomocna, przesypmatyczna, życzliwa i troskliwa. Wszystko wytłumaczy, rozrysuje, a w razie potrzeby pocieszy. Wszyscy lekarze powinni być tacy jak Dr Monika Leśniewska. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Polecam, lekarz, który wie co robi. Zna się na diagnostyce i leczeniu(w moim przypadku niepłodności). Prowadzi moją pierwszą ciążę:)

Wspaniała Pani doktor, przede wszystkim kompetentna i konkretna.

Wspaniała Pani doktor, przede wszystkim kompetentna i konkretna.

Do tej pory wizyty u ginekologa były krępujące i stresujące. To już przeszłość. Znalazłam swoją Panią Doktor i jestem bardzo zadowolona. Gabinet w Artemidzie jest przytulny, Pani Doktor bardzo miła i kompetentna. Zrobiła mi niezbędne badania, rozrysowała problem na kartce i przepisała leki. Zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Augustów"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok