lekarz Monika Pilarz-Mirocha

Pod opiekę Pani Doktor trafiłam w lutym po wypadku, w ogromnym szoku i rozpaczy po tym co się stało. Nigdy nie spotkałam się z tak dobrą opieką lekarza. Pani Doktor wytłumaczyła mi od początku do końca co mi się stało, jak będzie przebiegać operacja i co czeka mnie w przyszłości. Trafienie w ręce Pani Doktor to moje szczęście w nieszczęściu. Bardzo polecam i życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze.

Tak Wspaniałego Doktora jakim jest Pani Monika Pilarz Mirocha, w życiu nie spotkałam.. Zasługuje ona na wszystko co najlepsze! Podejście do pacjenta, troska, dokładność jest na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca. A Dla Pani Doktor życzę Dużo Zdrowia i Siły by mogła Pani nas zawsze leczyć. Pozdrawiam ❤

Pozdrawiam ❤

Pani Doktor pomogła mi w 100%. Naprawdę dobry fachowiec. Inni sobie z moim urazem kolana nie mogli poradzić.