lekarz Monika Radzińska

Rehabilitant

Pani Dr Radzińska jest świetnym lekarzem, umiejącym rozpoznać każde schorzenie, związane z dolegliwościami pacjenta. Uważnie wysłuchuje pacjenta, wnikliwie bada i kieruje na fachową rehabilitację. Jestem już drugi raz pod Jej opieką w Stocerze, w Konstancinie i po kilkutygodniowych zabiegach, które zleciła mi Pani Doktor, dotyczących mojego chorego kręgosłupa, wracam do pełni sił i chęci do życia. Oby jak najwięcej takich lekarzy z charyzmą i miłym, profesjonalnym podejściem do pacjenta! Dziękuję Pani Doktor.