Rehabilitant Warszawa

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga.
POLECAM WSZYSTKIM

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją.
POLECAM WSZYSTKIM

Rehabilitant Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek

mgr Jarosław Kowalski

RLMed
Mokotowska 1, XII piętro
Śródmieście, Warszawa

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac.
W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.

Opinia dodana przez: Leszek P

mgr Walerian Smolana

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)

Opinia dodana przez: Ania

mgr Angelika Tkaczyk

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.

Opinia dodana przez: Anna
Rehabilitant Warszawa mgr Maciej Abakumow

Fundacja Avalon
Centrum Handlowe PANORAMA, al. Witosa 31 lok. 108

Kompetentny, sprawdza wyniki badań, nie działa na ślepo. Skuteczny. Pomógł mi kilkukrotnie w atakach bólu przy zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego. Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Grazyna

mgr Rita Calderaro

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

Rita Rehabilitacja
Wiosenna 10, Ząbki

Panią doktor znalazłam przez internet, zadzwoniła żaby umówić wizytę u 4 miesięcznej córci z rozpoznaniem wzmozonego napięcia mięśniowego, po dwóch dniach doszło do spotkania. Każdemu rodzicowi życzę takiego lekarza, idealna pod każdym względem, delikatna, miła, wesoła a przy pracy z dzieckiem jest to bardzo ważne, córka widząc jej uśmiechnięta buzię również reagowała pozytywnie, a także bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczyła, pozakała na czym problem polega i jak będziemy pracować. Nie śpieszyła się jak większość lekarzy, miała dla nas tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Rehabilitacja przebiegała w atmosferze miłej i przyjemniej dla nas i dla córci, a przyznam że bałam się jak moje dziecka zareguje na ćwiczenia. Gorąco polecam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Agnieszka

enel-med

super dziewczyna, zna się na rzeczy. Miałem zabiegi po urazie, teraz już prawie nic nie czuję.

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12

Bardzo sympatyczny rehabilitant. Świetny kontakt z dziećmi. Punktualny, uprzejmy, wszystko szczegółowo wyjaśnia. Cierpliwy, moja córeczka jest w niego wpatrzona jak w obrazek. Nigdy nie płacze podczas ćwiczeń.

Opinia dodana przez: sylwia

Sana S.C.
Batorego 31 A

Lekarz cudowny, spokojny, zrównoważony, życzyłabym wszystkim dobrych specjalistów, z empatią, znających się na rzeczy.

Opinia dodana przez: Agnieszka Truszkowska

Rehabilitanci w mieście Warszawa