Lekarze Rehabilitant Warszawa

Terapeuta, Masażysta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa
01-652 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie ...
Opinia dodana przez: k.wilczek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Anna Wysocka

mgr Anna Wysocka

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka
Warszawa ul. Laurowa 39
Warszawa

Do Pani mgr Anny Wysockiej trafiłam z synkiem gdy miał 2 miesiące i to był dzień, który okazał się najlepszą inwestycją w przyszłość mojego syna. Gdy Karol miał 3 tygodnie i kładłam go na brzuszku krzyczał strasznie i układał się w rogalik, dużo ulewał i mało spał. Zwróciłam na to uwagę położnej i pediatrze, powiedzieli, że to normalne, a rogalik, że w brzuchu tyle czasu leżał i ma prawo być ...
Opinia dodana przez: Karolek z mamą Patrycją

mgr Michał Dachowski

Masażysta, Rehabilitant

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Warszawa

Bardzo polecam p.Michała. Godny zaufania rehabilitant i człowiek z pasją. Trafiłem do p.Michała z silną i uciążliwą rwą kulszową. Pan Michał bardzo mi pomógł - znacznie zmniejszył ból, powiedział co mam robić i skierował mnie do innych, specjalistów gdyż (jak się domyślał) w konsekwencji następnych badań, moja rwa kulszowa okazała się być spowodowana urazem kręgosłupa wymagajacą interwencji neurohirurga. POLECAM WSZYSTKIM

dr Grzegorz Olkowski

Gabine Grzegorz Olkowski
Kazury 2E
Warszawa

Przez lata doświadczałam dotkliwych bólów kręgosłupa, które poważnie utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Kulminacją tego był najdłuższy i najboleśniejszy atak rwy kulszowej (ponad 8 lat temu) wytrącający mnie z bardzo aktywnego życia na miesiąc - przez ból, którego nie uśmierzały najmocniejsze leki i niemożność chodzenia, a nawet siedzenia. Podczas wielu wizyt i konsultacji lekarze załamywali ręce i nie widzieli innego wyjścia niż operacja, dodając, spoglądając na rezonans, że pierwsza z wielu, ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Masażysta
                                       mgr Iwona Janus

mgr Iwona Janus

Masażysta, Terapeuta

Peron 8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji
ul. Graniczna 4 lok U6, 00-130 Warszawa
Warszawa

Bardzo polecam współpracę z Iwonką. Trudne zadanie jej zadałem tzn. "naprawa" mojego barku w dość krótkim czasie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Widać, że Iwonka lubi to co robi, a zna się dobrze na różnych rodzajach rehabilitacji. Już po dwóch, trzech wizytach mogłem pomału wracać do pływania i cały czas widziałem progres w naszych pracach, mimo iż nie jestem najłatwiejszym pacjentem. Oprócz czysto medycznego podejścia, ma też niesamowite ...
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Hanna Więcławek-Wassermann

Ortopeda, Rehabilitant

Krochmalna 57 lok. 6
00-864 Warszawa

Pani dr po prostu wspaniała pod każdym względem. Bardzo dokładna, rzeczowa, potrafiąca wytłumaczyć medyczne zagadnienia w zrozumiały sposób, z niesamowitą empatią do pacjenta i świetnym podejściem do dziecka i rodzica.

Maciej Piątkowski

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

Cudowny człowiek, świetny fizjoterapeuta. Szybko podniósł mnie na nogi po dwóch rekonstrukcjach stawu udowo-rzepkowego. Poza tym ma niesamowite podejście do pacjenta, pomógł mi również psychicznie dojśc do siebie. Polecam !
Opinia dodana przez: Klaudi

mgr Walerian Smolana

Fizjoforma
Trakt Lubelski 403/4
04-667 Warszawa

Super rehabilitant! Ma cudowne podejście do pacjenta, jest kompetentny, uprzejmy i stawia na nogi jak nikt inny :) Cieszę się, że trafiłam na Pana Waleriana, u niego rehabilitacja przebiega spokojnie, jedna wizyta trwa tyle ile on uzna za konieczne (a nie tak jak u innych max. 60 min), a efekty pracy widać bardzo szybko. Nie pójdę już do innego terapeuty i każdemu polecam wizytę u Pana Walka :)
Opinia dodana przez: Ania

mgr Rita Calderaro

Rita Rehabilitacja
Wiosenna 10, Ząbki
05-091 Warszawa

Panią doktor znalazłam przez internet, zadzwoniła żaby umówić wizytę u 4 miesięcznej córci z rozpoznaniem wzmozonego napięcia mięśniowego, po dwóch dniach doszło do spotkania. Każdemu rodzicowi życzę takiego lekarza, idealna pod każdym względem, delikatna, miła, wesoła a przy pracy z dzieckiem jest to bardzo ważne, córka widząc jej uśmiechnięta buzię również reagowała pozytywnie, a także bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczyła, pozakała na czym problem polega i jak będziemy pracować. Nie śpieszyła ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Monika Krawczyk

enel-med
Warszawa

super dziewczyna, zna się na rzeczy. Miałem zabiegi po urazie, teraz już prawie nic nie czuję.

lekarz Monika Radzińska

Lecznica Specjalistyczno-Zabiegowa OMED Kabaty
ulica Wąwozowa 21
02-796 Warszawa

Od kilku lat nie spotkałam tak wnikliwego lekarza. Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad oraz badanie. Podchodzi do chorego bardzo kompleksowo wyjaśniając problemy całego organizmu a nie tylko urazowego elementu. Dokładnie dopasowywuje zabiegi do konkretnego przypadku. Słucha, cierpliwie tłumaczy i daje celne rady dotyczące nie tylko rehabilitacji ale i codziennego życia po urazie. Jestem pod dużym wrażeniem. Wymarzony lekarz.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Angelika Tkaczyk

01-355 Warszawa

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Maciej Wiśniewski

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Specjalista w swojej dziedzinie, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Miły, uśmiechnięty ma bardzo dobry kontakt zarówno z dzieckiem jak i rodzicem. A co najważniejsze ćwiczenia z Panem Maciejem przynoszą znakomite rezultaty, polecam z całego serca.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Filip Doręgowski

mgr Filip Doręgowski

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Holicare - praktyka fizjoterapeutyczna
Cybernetyki 7E lok. U1
02-677 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Filipa. Ból który mi doskwierał, nie pozwalał mi normalnie funkcjonować do tego stopnia, że miałem problemy z oddychaniem. Do gabinetu Holicare wszedłem z ogromnym bólem, a wyszedłem szczęśliwy, bez bólu. Zadziało się tak już po pierwszej wizycie. Kolejne wizyty wyleczyły całkowicie moją dolegliwość. Do gabinetu Pana Filipa trafiłem z polecenia i polecam dalej!
Opinia dodana przez: Damian

mgr Jarosław Dabrowski

FORUS
Patriotów 110
04-884 Warszawa

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta.Cierpliwie tłumaczy schorzenie i obrany sposób terapii. Ciepła, sympatyczna atmosfera tworzona przez cały zespół. Gorąco polecam wszystkim.

mgr Marcelina Wrzesińska

01-355 Warszawa

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

lekarz Dariusz Białoszewski

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

WITAM SERDECZNIE I POZDRAWIAM -CHCIALAM POWIEDZIEC ,IZ DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI ,LECZYL MNIE OD ROKU 1987 -DZIEKI NIEMU FUNKCJONUJE I CHODZE BARDZO SPRAWNIE ,GDZIE NIE WIDAC NIC Z USZCZERBKU ZDROWIA-DBAL O MNIE -BARDZO WSPIERAL MNIE PSYCHICZNIE- JEST OSOBA BARDZO ZYCZLIWA -DYSKRETNA-O WIELKIM SERCU-TO DOKTOR Z POWOLANIA-ZALUJE ,ZE NIE OPERUJE JUZ,GDYZ JA NADAL JESTEM OPEROWANA .DOKTOR DARIUSZ BIALOSZEWSKI -TO ANIOL LUDZKICH SERC.WIE CZEGO CHCE I DAZY DO CELU-CENIE GO ZA ZYCZLIWOSC ORAZ ...

mgr Joannna Trochimiuk

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani mgr zajmowała się mną podczas pobytu w szpitalu po rzucie SM. Znakomita specjalistka, doskonałe podejście do pacjenta. Postawiła mnie znowu na nogi. Polecam!

mgr Joanna Paździor

01-355 Warszawa

Po serii masaży i ćwiczeń mam idealne podstawy do dalszej samodzielnej pracy nad zmianą niezdrowych nawyków. Kontakt z moją terapeutką - Panią Asią, to sama przyjemność - życzliwa i uważna na problemy pacjenta. Pani Asia nauczyła mnie w jaki sposób ćwiczyć, aby przynosiło to efekty oraz skorygowało błędy jakie robiłam ćwicząc samodzielnie.

lekarz Dariusz Szabela

Vita Med
ul. Meissnera
Warszawa

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.