lekarz Robert Strawa

Rehabilitant

Od dwóch lat nic się nie zmieniło jest taki sam jak zawsze , traktuje jak przedmioty zastanawiam się dlaczego jeszcze pracuje w szpitalu ?

Szkoda, że nie ma możliwości zaznaczenia 0 gwiazdek, jedna to o wiele za dużo. Wizyta na którą czekałam ponad pół roku okazała się totalną porażką. Doktor na podstawie dwóch pytań: "Jakieś choroby przewlekłe?" (moja odp. Nie), "Leczy się Pani na coś? (moja odp. Nie) orzekł TO JEST PANI ZDROWA. Totalna ignorancja i lekceważenie pacjenta. Nie polecam!

Potwierdzam powyższe opinie .Spóźnił się do pracy ponad godzinę (kolejka pod gabinetem!) (jedna gwiazdak zdecydowanie za dużo !) Zero tłumaczenia, na moje pytania odpowiadał pytaniem. Może ma wiedzę, ale ja tego nie zauważyłam >Zdecydowanie nie polecam !