lekarz Monika Sikorska

Dermatolog

Z przyjemnością oddałem się dziś w ręce Pani Doktor. To młoda lekarka, chociaż Ona tak dziewczęco temu zaprzecza, ale to bardzo kompetentna i gruntownie wykształcona Doktor i ... taka ciepła. Pacjent czuje się u niej najważniejszy. Polecam Ją, zwłaszcza mężczyznom, bo to - wbrew pozorom - takie delikatne istoty. U Pani Doktor Moniki znikną Wasze problemy.

Bardzo sympatyczna lekarka, bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, bardzo miła i zaangażowana w to co robi

Lekarz godny polecenia, nie bagatelizuje problemów z jakimi styka sie pacjent, kompetentna, solidnie wykonuje swój zawód, bardzo miła, oby więcej takich specjalistów

Bardzo sympatyczna, leczy swoją osobowością. Myślę, że będzie znakomitym lekarzem. Umie słuchać. Ma takie "coś" co powinni mieć lekarze!!!

hmmmm... i leczyła, leczyła pani doktor i dalej choruję:(

hmmmm... i leczyła, leczyła pani doktor i dalej choruję:(

super lekarka, bardzo kompetentna, do pacjenta podchodzi z sercem, wyjątkowo miła i opiekuńcza, wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy, bardzo polecam-oby więcej takich lekarzy