Monika WysotaMonika Wysota - zdjęcie profilowe

Monika Wysota

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzin.

Chciałbym bardzo chętnie polecić Panią Psycholog Monikę Wysotę w Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SYSTEMA. Odbyłem u Pani Moniki terapię, która okazała się dla mnie pomocna. Pozwoliła mi ona spojrzeć na moje problemy z innej strony, i co najważniejsze, uporać się z nimi... Pani Psycholog okazała się bardzo miła, pomocna oraz kompetentna. Podczas spotkań z nią czułem się wysłuchany oraz rozumiany. Poza tym na tle innych psychologów wizyty u Pani Moniki były stosunkowo niedrogie. Podsumowując - każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy psychologa, polecam Panią Monikę oraz jej Centrum (www.centrumsystema.pl).

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kalisz"?

mielczarskiego 40
63-400 Ostrów Wielkopolski
NZOZ "SYNAPSA" Specjalistyczne Centrum
ulica Obozowa 1
Majkowska 13a lok. 21

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Pracownia Psychologicznych Badań Kierowców
Wyspiańskiego 23