Pani Monika nie była moim pierwszym psychologiem, ale dopiero u niej poczułam się na tyle swobodnie, że mogłam się w pełni otworzyć. Wspaniały specjalista o wielkim sercu. Jest bardzo miła i wyrozumiała, wiele rozjaśniła mi w mojej głowie. Przez wiele lat borykałam się z niską samooceną i poczuciem beznadzieji. U pani Moniki poczułam się dużo lepiej. Oczywiście na początku było trudno i się nawet zniechęcałam (tak jak u poprzednich), ale wytrzymałam najtrudniejsze momenty i teraz jest dużo lepiej. Gorąco polecam!

Jestem w terapii u pani Moniki już jakiś czas i z czystym sumieniem mogę polecić. To co osobiście mi odpowiada to forma komunikacji. Nie jest to typowy kolejny milczący psycholog, ale jest dialog. To co mówi pani Monika długo zostaje w głowie. Na dodatek jest miłą osobą, która wzbudza zaufanie.

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u Pani Moniki. Jest uprzejma a do tego wydaje się być kompetentnym specjalistą, ja dopiero zaczynam swoje leczenie, ale jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wrocław"?

mgr

50-078 Wrocław

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław