lekarz Nadiya Michajlenko

Od lat jest to moja pani doktor rodzinna. Opiekuje się również moją mamą. Uprzejma, kompetentna, empatyczna. Nie zamienię jej na innego lekarza, nawet jeżeli trzeba do niej dłużej poczekać niż do innych lekarzy.

Z porad Pani doktor korzystałem kilka razy z powodów różnych dolegliwości.Zawsze uzyskałem właściwą pomoc czy skierowania na badania laboratoryjne i do specjalistów. Podejście do pacjenta profesjonalne ,polecam skorzystania z wizyty.

Podejście do pacjenta profesjonalne ,polecam skorzystania z wizyty.

Pani doktor poświęca dużo czasu pacjentowi. Wysłucha pacjenta. Dokładnie zbada, wyjaśni wątpliwości. Jeśli jest potrzeba skieruje na dodatkowe badania. Jest uprzejma. Polecam

Podzielone sa zdania na temat tej Pani az w koncu przekonalam sie sama. Zainteresowanie chorym i choroba zero. Czlowiek traktowany jest przedmiotowy. Odradzam wizyt u tego lekarza.

Absolutnie nie polecam. Pani doktor nie stara się pomóc pacjentowi, początkowo sprawia wrażenie miłej, ale czar pryska kiedy przychodzi do wypisania skierowania na badania. Nie ma na to szans. Na ilość poświęconego czasu pacjentowi nie można narzekać ale wiąże się to z bardzo długim oczekiwaniem na poczekalni (standardowo opóźnienie około 1 godziny a czasem i dłużej). Pani doktor czuje się bezkarna, bo w Wałbrzychu brakuje lekarzy. Piszę to z 10 letniego doświadczenia. Pani Michajlenko była moim lekarzem prowadzącym, lecz po ciągłym problemie ze skierowaniami i braku zainteresowania daną sytuacją, zmieniłem lekarza i od tamtego czasu nie mam z tym żadnego problemu. Jeżeli macie państwo wybór odradzam Panią doktor, bo chyba o to chodzi żeby lekarz pomagał a nie utrudniał.