lekarz Nadzieja Klasińska

Okulista

Nie polecam Pani doktor , całkowity brak kultury i podejścia do dzieci. Nie wiem czy poprzez nazywanie dziecka "Gamoń" przy obecności rodzica jest odpowiednim podejściem. Jeśli nie chcecie się zbytnio denerwować to omijajcie Jej gabinet , bo jak sama mówi , tyle pracuje że jest przemęczona.

Bardzo dobry lekarz- doświadczony i godny zaufania. Poświęca pacjentowi bardzo dużo uwagi. Zleca dodatkowe badania, by wykluczyć ewentualne komplikacje. O Pani Klasińskiej można powiedzieć, że daje pacjentowi nadzieję ;) że są jeszcze profesjonalni i życzliwi pacjentowi lekarze w Polsce.

bardzo miła, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu :) polecam

bardzo miła, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu :) polecam

U Pani Nadzieii leczę się już 20 lat! Gorąco polecam.

U Pani Nadzieii leczę się już 20 lat! Gorąco polecam.

Jako jedna z niewielu lekarzy, których odwiedziłam po wypadku naprawdę przejęła się moim problemem, poświęciła na różne badania bardzo dużo czasu, skierowała mnie do specjalisty i .. zdecydowanie podniosła na duchu.