lek. dent. Natalia Gałas

Miałem kontakt z panią doktor przy okazji leczenia kanałowego oraz zakładania protez zębów. Jestem bardzo zadowolony z wyników jej pracy i planuję umówić się z nią również na leczenie zębów mojej żony. Kontakt, zaangażowanie oraz umiejętności pani doktor oceniam jak najwyżej.

Pani doktor jest stomatologiem w najlepszym tego słowa znaczeniu:-) Młoda , konkretna , sympatyczna , uśmiechnięta osoba , bardzo dobrze informuje o możliwościach wykonania różnych zabiegów . Zabieg , konsultacja , wiedza , sposób komunikacji oraz sam sposób bycia jako osoby ... wszystko oceniam najwyżej jak tylko się da . Zdecydowanie polecam!

Pani doktor profesjonalnie podchodzi do sprawy i dba o szczegóły w diagnozie oraz samym leczeniu. Ogólnie bardzo polecam. Lekarz z powołania ;)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Blachownia"?

gabinet stomatologiczny
Lubliniecka23a