Natalia Kołodziej-Wojciechowska

Serdecznie polecam, Pani Doktor prowadziła moją ciążę spełniła wszelkie moje oczekiwania (200%normy). Zawsze uprzejma, odpowiedziała na wszelkie moje pytania, wyjaśniła wszelkie wątpliwości doradziła a nawet podnosiła na duchu.

Pani dr jest zdecydowanie kompetentną i doświadczoną osobą, moge ja z czystym sumieniem polecic. Ceny nie sa zbyt wygorowane wiec jesli chcecie miec fachowa i serdeczna opieke to zapraszam

Chodzę do tej pani doktor od ok. 10 lat, prowadziła dwie moje ciąże - polecam pod każdym względem. Zawsze wysłuchuje wszystkich pytań, przystępnie wyjaśnia, zawsze tłumaczy, co robi i w jakim celu (badania, leczenie), podchodzi kompleksowo, zwraca uwagę na różne objawy. Osoba sympatyczna, kontaktowa, rzeczowa.

Czy wiecie w jaki dni Pani dr ptzyjmuje prywatnie? Czy trzeba się rejestrować i jeśli tak, to pod jakim numerem? Bo na internecie znalazłam kilka.

nie jestem zadowolona, poleciła mi lekarza koleżanka, przed wizytą przeczytałam opinie na necie i podeszłam do wizyty już zadowolona, niestety nie czuję się jakby moja osoba doktor obchodziła, nie czuję żadnej empatii, czy to na wizycie prywatnej czy państwowej, być może miałam za duże oczekiwania, których niestety doktor nie spełniła

Pani Doktor prowadzi moją drugą ciąże. Jest to osoba kulturalna, konkretna,delikatna przy badaniu,zawsze wyczerpująco odpowiada na zadawane jej pytania. W razie konieczności bez problemu daje skierowania na dodatkowe badania czy konieczne konsultacje z innymi lekarzami. Z każdej wizyty wychodzę bardzo zadowolona i spokojna o dalszy przebieg mojej ciąży.

Gorąco polecam Panią doktor. Jest osobą pełną wiedzy, kultury i szacunku do pacjenta. Słucha uważnie, zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania i potrafi doradzić. Po każdej wizycie wychodze spokojna. Polecam

Pani doktor już dwa razy bardzo szybko i umiejętnie zdiagnozowała moje choroby i dzięki temu jestem zdrowa.Teraz pomaga mi zajść w ciążę.Wspaniała osoba!!!!POLECAM innym pacjentkom :)

Polecam Panią Doktor, jest sympatyczna,delikatna, odpowiada wyczerpująco na wszelkie pytania, podchodzi do pacjenta indywidualnie. Poza tym potrafi podnieść na duchu:)

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże i tylko dzięki niej udało mi się urodzić dwie zdrowe dziewczynki

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin