lekarz Natalia Rejnin

1,7
2,5
1,5

Dnia 13. 5.2022 odebrałam skierowanie do szpitala dla 83 letniej mamy- niewydolność nerek (mocznik 95, GFR 22, kreatynina 2,1)z zaleceniem udania się tam PRZED poniedziałkiem. O 8:30 w sobotę zawiozłam mamę na SOR. Po 5 godzinach czekania znalazło się łóżko na SORze. Mocznik wzrósł do 111. Założono mamie wenflon. Ok godziny 15 otrzymałam telefon, że mama zaraz dostanie wypis i należy ją odebrać!!! O godz 16 opuściłyśmy szpital. Nie podano jej nawet 1 kroplówki!!!

O godz 16 opuściłyśmy szpital.
Nie podano jej nawet 1 kroplówki!!!

Nie miałem wielkich oczekiwań bedac na SOR.... ale arogancja, wywyższanie to domena tego lekarza. Jak można z lekarzem rozmawiać przez całą sale SOR gdzie pełno się kręci personelu. Gdy człowieka boli nie ma siły ale powinien trzasnąć drzwiami i wyjść. Podejście do pacjenta bardzo złe. Jedynie sanitusze przemili i pomocni. Nigdy więcej !!!

Najgorsza Pani doktor z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia.Nie nadaje się do leczenia ludzi,nawet zwierząt bym jej nie poleciła.

Pani Doktor niestety jest arogancka, chamska i wulgarna. Bardzo nieuprzejmie traktuje pacjentów, którzy potrzebują pomocy. Nigdy w życiu nie spotkałam takiej osoby i to w momencie kiedy potrzebowałam wsparcia i kompetentnej opinii na temat mojego zdrowia. Pani Doktor łamie wszystkie zasady zapisane w przysiędze Sokratesa. A może na Ukrainie nie składa się takiej przysięgi ?!

KOMPETENTNA, BARDZO SYMPATYCZNA I UPRZEJMA. KAŻDA WIZYTA TO TAKŻE DUŻA DLA MNIE PRZYJEMNOŚĆ.

Z tak arogancką i nie kompetentną osobą dawno nie miałam doczynienia,ta Pani nie powinna pracować jako lekarz!