lek. dent. Natalia Szklarska-Uścinowicz

Najwspanialsza Lekarz jaką dotychczas spotkałam, posiada dużą wiedzę i umiejętności stomatologiczne. Z empatią i cierpliwością podchodzi do pacjenta, podejmuje najlepsze decyzje dotyczące dalszego leczenia. Potrafiła ukoić mój lęk przed koniecznością usunięcia zęba, związany z wcześniejszym negatywnym doświadczeniem u innego stomatologa. Ekstrakcję mojej ósemki wykonała niezwykle delikatnie, a miejsce po usuniętym zębie nawet po ustaniu znieczulenia okazało się prawie całkiem bezbolesne i goi się bez powikłań. Zaufałam Pani Doktor i nie żałuję. Bardzo polecam

Polecam Panią doktor dorosłym jak i również dzieciom, nawet najmniejszym. Bardzo uprzejma i kompetentna.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin