lekarz Nelly Płońska-Zielińska

2,4
2,4
2,1
2,1

Odradzam.Byłem u tego lekarza z dwoma różnymi dolegliwościami. W obu ten sam sposób leczenia: antybiotyk o szerokim spektrum działania , który po moich - już na własną rękę badaniach laboratoryjnych akurat na tą dolegliwość kompletnie nie działał. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.

Niestety nie polecam. Wizyta trwała kilka minut, Pani była owszem miła, ale moim zdaniem wiedzę ma średnią. Przepisano maść bakterio/grzybo-bójczą mimo ewidentnej alergii i braku zakarzenia. Diagnoza AZS, co okazało się dużą przesadą - byłam na drugi dzień u alergologa, który przepisał l. antyhistaminowy i lekki steryd.

niestety wyjatkowo nietrafiona diagnoza, koszt wizyty 72 zł x 4 wizyty, efekty pozytywne wątpliwe przez 2 miesiące potem nawrót choroby. Ewidentne dzialanie na szkodę finansową pacjenta. Zdecydowanie omijać ! U innego dermatologa jedna wizyta, diagnoza prawidłowa i przy tych objawach oczywista. Po pół roku wizyta kontrolna. Mijają 2 lata bez nawrotu choroby

Nie mogę wypowiedzieć się nt. kompetencji pani doktor, ponieważ nie wpuściła mnie do gabinetu, tłumacząc, że się spieszy do drugiej pracy i nie ma czasu czekać aż przyniosę kartę z rejestracji. Tłumaczenie że byłam zarejestrowana, że z małym dzieckiem, że jeszcze 15 minut do końca jej pracy nic nie dało. Po prostu sobie poszła! Z takim podejściem do pacjenta to ja nawet nie chcę, żeby leczyła moje dziecko!

Nie polecam. Diagnoza nie trafiona, głównie przez brak zaangażowania. Zastosowane leczenie tylko zaszkodziło. Niestety do tego wyniośle i niemiło.

Lekarz bardzo kompetentny diagnoza bardzo szybka jestem bardzo zadowolona :)

Lekarz bardzo kompetentny diagnoza bardzo szybka jestem bardzo zadowolona :)