Neurochirurg Bielsk Podlaski

Szpital Powiatowy im. Rafała Czerwiakowskiego
Kleszczelowska 1
17-100 Bielsk Podlaski

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie .
Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego

Opinia dodana przez: leszek. z

Szpital Powiatowy im. Rafała Czerwiakowskiego
Kleszczelowska 1
17-100 Bielsk Podlaski

POLECAM Z CALEGO SERCA BYLAM U DR. NA WIZYTACH NA KTORYCH MI WYTLUMACZYL WSZYTKO DOKLADNIE WYTLUMACZYL NA CZYM POLEGA MOJA CHOROBA JAK WYGLADA OPERACJA I JAKIE SA MOZLIWOSCI PRZESZLAM OPERACJE KTORA WYKONAL PAN DR.KOZLOWSKI W SUWALKACH I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA WRACAM DO ZDROWIA WSZYSTKO SIE UDALO KONTAKT Z DOKTOREM KOZLOWSKIM DOSKONALY NIEBYLO RZDNYCH PROBLEMOW JEZELI SZUKACIE DOBREGO NEUROCHIRURGA Z POWOLANIA TO TYLKO I WYLACZNIE DR.KOZLOWSKI.

Opinia dodana przez: justynaa M.

Neurochirurdzy w mieście Bielsk Podlaski