Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Wspaniały człowiek , wspaniały lekarz...!!! Po długim okresie bólu kregosłupa promieniującego na pośladek i udo, po nieudanej operacji przeprowadzonej przez pewnego "profesora" neurochirurgii w Wa-wie, TYLKO Pan dr.Kwiek nie odmówił mi pomocy w leczeniu moich dolegliwości... Odwiedziłam chyba wszystkich neurochirurgów w Warszawie i każdy z nich mówił: "miała Pani pecha ale ja "poprawek" nie robie..." Warszawscy lekarze rozkładali tylko ręce i proponowali przyzwyczaić się do bólu...!!!Pan dr.Kwiek już na pierwszej wizycie wytłumaczył mi co jest przyczyną tak silnego bólu i drętwienia nogi.. zaproponował pomoc...!!! (a nie kolejną receptę na leki przeciwbólowe...) Bóle zniknęły zaraz po operacji !!! i nadal nie wróciły...:).Dla mnie to CUD!!! Ogromne podziękowania dla dr.Kwieka oraz całego personelu szpitala w Chorzowie za opiekę , wsparcie psychiczne, pomoc - której nikt w Warszawie nie chciał mi udzielić!!! Dzięki WAM odzyskałam chęć do życia (bo ból był tak silny że już nic nie pomagało) Dodam że jako samotna matka było mi bardzo ciężko! lecz dzięki pomocy dr.Kwieka znów mogę być samodzielna i jednak żyć bez bólu...!!! Jeszcze raz ogromnie dziękuję!!! Sobota 19.10.13r.odmieniła moje i mojej córki życie... Znów się uśmiechamy, żartujemy a ja przestałam "jęczeć" z bólu... DZIĘKUJĘ, Margola.

Opinia dodana przez: Margola
Neurochirurg Poznań dr Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.

Opinia dodana przez: Paulina
Neurochirurg Łask dr n. med. Bartosz Bryszewski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

W listopadzie 2016 miałem przeprowadzoną operację przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Operacja zakończyła się sukcesem i do tej pory nie odczuwam dolegliwości z tym związanych. Pan Doktor jest godny polecenia ze względu na podejście do pacjenta, któremu tłumaczy na czym polega schorzenie i jakie są metody leczenia, ponadto stara się pomóc bardzo szybko pacjentowi nie traktując go jednocześnie jako kolejnego numerka z listy (to w dzisiejszych czasach rzadkość). Polecam.

Opinia dodana przez: Kamil
Neurochirurg Łask prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska
Neurochirurg Warszawa dr n. med. Sebastian Dzierzęcki

Centrum Gamma Knife Warszawa
ul. Kondratowicza 8, budynek H, Warszawa
Bródno, Warszawa

Trafiłam do dr Dzierzęckiego z oponiakiem mózgu w okolicy skroniowej.Guz niemały- średnica ok. 4 cm. Minęło 13 miesięcy od operacji. Czuję się bardzo dobrze. Lekarz -prawdziwy specjalista, cudowny człowiek, jeśli powie, że zadzwoni po operacji to dzwoni nawet po godz. 23.00.
1000-krotnie polecam. Wdzięczna pacjentka.

1000-krotnie polecam. Wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Ewa Kluczek

Neurolog, Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Ogólnie OK, trzeba się dość sporo naczekać na wejście do gabinetu (zamiast wejść o 15, wchodzi się nawet przed 16 itp.), jednak doktor wydaje się kompetentny, tłumaczy, na czym polega choroba pacjenta. Oczywiście przypisuje leki przeciwbólowe, które niekoniecznie poprawiają codzienne życie, ale w jakiś sposób ułatwiają funkcjonowanie. Faktycznie kieruje do innych specjalistów, aptek (rzekomo ze zniżką), na jakieś badania (np. rezonans), a za wszystko niestety trzeba płacić. Jednak zważywszy na naszą służbę zdrowia i czas oczekiwania na wizytę (lekarz rodzinny - kazano mi czekać 2 tygodnie na zwykłą wizytę w Luxmedzie!), myślę, że warto zapłacić. Jestem w trakcie leczenia, więc dopiero się okaże, jakim lekarzem jest dr Bajko, jednak ogólnie wystawiam pozytywny komentarz.

Opinia dodana przez: Liz

lek. med. Paweł Łopatka

Traumatolog, Neurochirurg

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym.
Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji.
dziekuję, bardzo dziekuję.

Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
dziekuję, bardzo dziekuję.

Opinia dodana przez: krystyna

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Moja pierwsza wizyta u neurochirurga z chorym kręgosłupem, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu lekarzowi nabrałem znowu zaufania do służby zdrowia, którą zepsuł mi jeden z lekarzy specjalistów ortopedów w moim życiu. Po wczorajszej wizycie pragnę podziękować Panu Doktorowi za nadzieję na to, że będę mógł jeszcze sprawnie chodzić w swoim życiu po operacji, którą już wyznaczył w m-cu listopadzie w szpitalu w Jastrzębiu. Serdecznie pozdrawiam P. Doktora, Mieczysław.

Opinia dodana przez: Mieczysław

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.

Witam,
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.