Neurochirurg W Okolicach Dobre Miasto

Dajtki, Olsztyn

Wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do pacjenta,wnikliwy,uprzejmy,dba o swoich pacjentów, godny polecenia.Lekarz z prawdziwego zdarzenia taki jak powinni być prawdziwi lekarze z powołania ☺

dr Tadeusz Sobieraj

Ortopeda, Neurochirurg

Dajtki, Olsztyn

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu. Ja osobiscie jestem np zabiegu baroatryczmym, ale polecala mi go kolezanka po operscji laparoskopowej jelita grubego. Super. Polecam

Bardzo miły, wesoły, a zarazem kompetentny lekarz

Bardzo miły, wesoły, a zarazem kompetentny lekarz

Dajtki, Olsztyn

WSPANIAŁY LEKARZ , AMBITNY I ODDANY SWOJEJ PRACY I PACJENTOM , BEZINTERESOWNY , I JAK NA TYLE TYTUŁÓW I OSIĄGNIĘĆ WCIĄRZ POZOSTAŁ SKROMNYM I PRACOWITYM CZŁOWIEKIEM.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA OPERACJĘ MĘŻA.PODZIWIAM !MAŁO JUZ TAKICH LEKARZY.V.K.ŚWIDNICA

Dajtki, Olsztyn

Bardzo dobry, sumienny lekarz godny polecenia. Każdego pacjenta wysłucha z uwagą i zawsze udziela trafnych porad.

Opinia dodana przez: Anna

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska 18 (Szpital) lok. 105
Dajtki, Olsztyn

Bardzo cierpliwy, uprzejmy, troskliwy, nie buduje dystansu między pacjentem. Podczas wizyt dało się odczuć komfort zaopiekowania, tak jakby znało się Pana doktora od lat.
Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Gorąco polecam, wspaniały człowiek-lekarz

Opinia dodana przez: Iwona

Dajtki, Olsztyn

Super lekarz godny polecenia znający się na swojej pracy Miły i sympatyczny potrafi wszystko wytłumaczyć dla pacjenta a to rzadkość w tych czasach

Opinia dodana przez: Marcin

Praktyka Lekarska Mariusz Sowa
ul. Olsztyńska 87/2
Dywity

Niektóre komentarze, które są napisane o doktorze negatywnie, są bzdurą. Ja mogę coś powiedzieć na temat tego lekarza, ponieważ przeprowadzał mnie zabieg w Olsztynie. Chce nadmienić, że miałam 2 tętniaki w mózgu i dr M. Sowa poradził sobie z nimi. Nie prawdą jest, że dr nie udziela żadnych informacji, a wręcz przeciwnie. Wytłumaczył mnie jakie mogę być po zabiegu powikłania, jest osobą sympatyczną, godną polecenia. Jest bardzo miły i kompetentny w tym co wykonuje. Ja osobiście oceniam dr M.Sowa na piątkę.
Danuta z Wyszkowa

Opinia dodana przez: Danuta

Dajtki, Olsztyn

Panie doktorze,gdzie Pan jest??nie ma Pana w Poradni ,ani na oddziale neurochirurgii......nie chcę zmieniać lekarza!!

Opinia dodana przez: ela

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Dajtki, Olsztyn

Bardzo kompetentny specjalista w swojej dziedzinie, warty zaufania. Dziękuję za dokonanie operacji.

Opinia dodana przez: Wlodzimierz