Neurochirurg Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna

bardzo dobry lekarzktory mie operowal we wrzesniu 2012 roku w grodzisku mazowieckim operacja trwala 8 godzin z powodzeniem

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurochirurg, Neurolog

Zespół Lekarzy Specjalistów - Lecznica Grapa
ulica Piłsudskiego 3A
05-510 Konstancin-Jeziorna

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

Przychodnia Rehabilitacyjna
Gąsiorowskiego 12/14
05-510 Konstancin-Jeziorna

miałam operację w 2012 roku na odcinku C2-C3. Lekarz Lis jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Szybko skierował mnie na operację, która sam wykonał. Był ucisk na rdzeń kręgowy oraz b.duże mrowienie wokół szyi i na plecach. Operacja się udała jednak mrowienie pozostało w dalszym ciągu . Po roku od operacji byłam na wizycie oczywiście prywatnie - lekarz oświadczył że tak musi być i nakazał rehabilitację. Ciągle się rehabilituje a mrowienie nie ustępuje. Nie wiem co mam robić dalej. Nie polecam tego lekarza. Chociaż jest bardzo miły to jednak również nastawiony jest tylko na duży zarobek.

Stocer

05-520 Konstancin-Jeziorna

Jestem po operacji przepukliny kręgosłupa szyjnego. Wspaniale się czuję. Zapomniałam o chorobie.

Potulickich 32

Potulickich 32