Neurochirurg Koszalin

Koszalin

Nigdzie nie mogę odszukać numeru telefonu ani gabinetu przyjęć .Bardzo proszę o telefon - chodzi o umówienie wizyty prywatnej . zeland55@wp.pl

ul. Jabłoniowa 24 B-C
75-721 Koszalin

Lekarz godny polecenia. Naprawił moje 70 letniego tatę. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i polecam.

Opinia dodana przez: iza

Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS
ulica Al. Armii Krajowej 7
75-200 Koszalin

Prawdziwy lekarz z powołania. Wytłumaczył stan obecny, wytłumaczył ztan w najbliższym czasie oraz wytłumaczył stan późniejszy bez leczenia. Wreszcie przedstawił obrazowo zabieg i funkcjonowanie po zabiegu. Pomógł w kręgach ledźwiowych i teraz w kręgach szyjnych. W trakcie zabiegu razem z asystującym Nyżem są super zgranym zespołem. Przy okazji trafnie zdiagnozjował biodra i wysłał do specjalisty ortopedy, był to ostatni dzwonek na biodro. Polecam, polecam, polecam.

Opinia dodana przez: ZYGMUNT

ALERGOSAN

Koszalin

Pan dr Janik przyjmuje 3 minuty za 150 zł, przepisze wynik z prywatnie zrobionego RM i dopisze że "wypustki" nie wymagają leczenia jedynie zwyrodnienie bioder. Pacjentka (emerytowany pracownik służby zdrowia) z obustronnym porażeniem 3 stopnia po tygodniu dostaje skierowanie do szpitala na oddział chirurgii neurologicznej, ale od innego lekarza. Skoro wizyta trwa 3 minuty, bez badania, bez przeczytania opisu z SOR to tak to wygląda, inni pacjenci też się skarżą czyli to standard.

Opinia dodana przez: Annam

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Koszalin