Neurochirurg W Okolicach Nowa Ruda

NZOZ "Chira-Med"
Lubelska 1
58-300 Wałbrzych

To jest najlepszy człowiek w śród lekarzy jaki morze być .Mogę powiedzieć,teraz że uratował mi życie

Opinia dodana przez: Helena

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska Łatka DM
1-Maja 9/45
45-048 Chwałkowice, Opole

Prywatnie zrobilam sobie rezonans, po wizycie u neurologa ktory stwierdzil ze trzeba operowac i mialam czekac pol roku na wizyte do neurochirurga, poszlam do gabinetu dr Latki prywatnie, 3 dni od wykonania telefonu, wiec szybko, do prawda nic o leczeniu poza tym ze trzeba zrobic operke microdisctomie nie uslyszalam, ale dostalam sie szybko do szpitala ok 2,5 miesiaca po wizycie prywatnej. Oszczedzilo mi to czekania pol roku na wizyte i pol roku na operke normalnym tokiem. Lekarze nie mowia nic bez wgladu w rezonans, takze to badanie to podstawa, z tym trzeba podejsc do lekarza bo inaczej sie nic nie dowiemy, a druga sprawa w szpitalu przed operacja tez lekarze nie mowia za duzo, bo to trzeba otworzyc i zobaczyc co sie dzieje, za to po operacji mamy wszystko jak na dloni, co bylo, i co teraz, czy rehabilitowac i jak, pozniej mamy juz opieke lekarza asystujacego przy operacji i mozemy sie nagadac do woli. Ja dzieki lekarzowi juz jestem w miare szybko po operacji, dziekuje i jestem wdzieczna. Teraz moge szybciej ruszyc do zycia.

Opinia dodana przez: bea

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Nie polecam. Gubi skierowanie do szpitala na zabieg. Kłamie. Wzbudza w pierwszym monecie zaufanie które jest zgubne dla pacjenta. Przez nieetyczne postępowanie tego lekarza o mało nie zostałam kaleką. Trzeba uważać na stawiane obietnice.
Pacjenta ze złamanym kręgosłupem któremu grozi przerwanie rdzenia kręgowego zapisuje na operacje na 2019 rok.
Stefania

Stefania