Neurochirurg Piotrków Trybunalski

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, choć słowo lekarz nie pasuje do tego Pana. Ściągnął mnie do szpitala na operację kręgosłupa tylko na podstawie rentgenu. Dzień przed planowaną operacją, zrobili mi rezonans i okazało się, że operacji nie da się zrobić. Po pytaniu "po co w takim razie tu przyjeżdżałem" to powiedział żeby się cieszyć że mi zrobią badania. Przez trzy dni leżałem na korytarzu na łóżku bo ponoć nie było miejsca na oddziale. Po pytaniu kiedy mnie przeniesie na oddział, odpowiedział aby się cieszyć, że w ogóle mogę tutaj leżeć.
Jest bardzo nieuprzejmy, pomijam fakt składania różnych propozycji ponieważ nie mam na to jeszcze dowodów.
Omijajcie go z daleka, przestrzegam Was przed nim, jeśli chcecie być zdrowi fizycznie i psychicznie.

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Roman Korczyc