Neurochirurg Radom

Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy,
U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą .
Pragnę podziękować również ...

U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą .
Pragnę podziękować również Panu Ordynatorowi za codzienną autentyczną troskę , jakiej doświadczają chorzy na Oddziale Neurotraumatologicznym,
W ogóle cały personel jest super, ale mój dr Rzeczkowski jest wyjątkowy,
Dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Bożena

ulica Struga 54

bardzo mądry wspaniały oddany pacjentowi zawsze słuzy pomocą

bardzo mądry wspaniały oddany pacjentowi zawsze słuzy pomocą

Witam chce Was wszystkich przestrzec przed tym "lekarzem"..tez mi go polecano. Zamiast pomocy otrzymałam rok więcej strasznego bólu. .standard 3 min wizyta za 250zl zakwalifikowal mnie na operacje dyskopatii szyjnej kazał przyjść na saszerow. Umieralam z bólu dretwienia itp od tygodni a on mnie zapisał za 4 m_ce a dodam że na rezonans ie było już widać ucisk na rdzen. Wytrzymałam ciężko te 4 m_ce nieświadoma konsekwencji ucisku dysku na rdzen bo jak Wy szukający fachowca nie wiedziałam jak się do tego inaczej zabrać i zrobiłam kolejny rezonans gdzie dysk jeszcze bardziej uciska na rdzeń. Następny dzień poszłam bez umówienia do podgorskiego na saszerow pokazać wynik. Łaskawie mnie przyjął i powiedział ze środki na nfz się skończyły i ze operacja przełożona za pół roku w dodatku w Łomży a nie w warszawie i wręcz wygodnie mnie z gabinetu bo nie miał czasu za to wpuścił panią z dużą torba po czym od razu wziął ja na oddział. .... I wtedy do mnie dotarło ze to jakieś jaja. Wtedy szybko poszłam do innych trzech polecanych neurochirurg ów .każdy z nich niedowierza l jak zachował się kolega po fachu bo z uciskiem na rdzeń powinnam być operowana pilnie. Gdyby dalej mnie tak trzymał Podgórski to bym dostała paraliżu. I niech to przeczyta i przestanie ludzi traktować jak przedmioty w dodatku równe i równiejsze .Wybrałam jednego z tych prawdziwych lekarzy i po 2 tyg juz byłam po operacji w Wawie. Nie marnujcie na tego czasu i to prawda że jest bucowaty obraża pacjentów słyszałam na własne uszy jak traktuje niektórych pacjentów i to było nie do wiary. A teraz już minęło ponad rok od opracji i wreszcie napisałam ta opinie bo czegoś takiego nie można odpuszczać.

Opinia dodana przez: angela

ulica Aleksadrowicza 1

Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii Nowoczesnej "ARTI-DENT"
Piastowska 1

RSzS -Poradnia Specjalistyczna