Neurochirurg W Okolicach Tomaszów Lubelski

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Miły, kompetentny, przeciwieństwo(...) z tego samego oddziału. Bardzo empatyczny i delikatny.

Opinia dodana przez: Agnieszka

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Spokojnie po nitce do kłębka od objawów poprzez badanie wypytanie się o czas trwania dolegliwości oglądnięcie zdjęć na laptopie do pełnego rozpoznania i wreszcie najgorsze- niestety - zaproponowania operacji- ale dziki niej jestem zdrowy .
Mirek z Zamościa
Dziękuję Panie doktorze

Mirek z Zamościa
Dziękuję Panie doktorze

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Nie polecam tego lekarza nikomu.Jakiś czas temu moja dziewczyna ze mną udała się do niego ze swoją chorobą a mianowicie wypuklenia kręgu lędźwiowego.Pan Gamracki podjął się leczenia i wykonał Jej blokade w której podał również leki przeciwbólowe oraz te które miały Jej niby to pomóc.Doktor powiedział również że mamy się zgłosić na kontrole za jakiś czas.Dziś właśnie wróciliśmy od niego i oto opisuję państwu rezultaty wizyty.Zaszliśmy na 2 piętro oddziału neurochirurgicznego w szpitalu na al.Jana Pawła II w Zamościu (w tym też szpitalu doktor wykonywał mojej dziewczynie blokadę) i zaraz po wyjściu z windy usłyszeliśmy krzyki które rozchodziły się praktycznie po całym piętrze.Okazało się że to nasz Pan doktor wydziera się na Bogu ducha winną sekretarkę krzycząc że jest chory ma chorą teściową itp. Pani salowa która stała przed tymi drzwiami zamkneła je przed nami abysmy nie musieli tego słuchać.Po chwili jak krzyki ucichły moja dziewczyna weszła do sekretariatu z prośbą o zarejestrowanie się do doktora gdyż powiedział nam wcześniej że ze skierowaniem szpitalnym przyjmie ją bez problemu i tu Pan doktorek pokazał swój charakter wydzierając się też i na moją dziewczynę która była tam dosłownie pół minuty i wyszła z płaczem a za nią wyleciała Pani Sekretarka i zaczeła Nas przepraszac za zachowanie doktora.CZY TO NIE JEST SMIESZNE??Człowiek który jest powołany do pomagania ludziom wydziera się i wyżywa na nich bo ma zły humor lub gorszy dzien.Po za tym wszystkim nawet nie raczył przeprosić za swoje zachowanie.Nie chcieliśmy się oboje zniżać do jego poziomu i wydzierać na niego bo to nie miało by po prostu sensu nie mówiąc już o tym że nasze wychowanie nie sprowadza się do bycia chamem z wielką mordą i kupą szmalu w portfelu.Tak czy inaczej Pani oddziałowa zapewniła nas również jeszcze raz nas przepraszając że ta sprawa trafi do ordynatora.
P.S. Pozdrawiamy Panie Doktorze

Zamość

Diagnoza postawiona przez tego lekarza- zła. Operacja zlecona przyniosła powikłania i brak reakcji podczas powikłań lekarza, który ową operację zlecił. Osoba zdrowa trafia do szpitala a wychodzi po 3 miesiącach jako osoba niepełnosprawna, bo zaniedbanie na oddziale neurochirurgii, którą dowodzi ów lekarza doprowadza pacjenta do 3 operacji w stanie zagrożenia życia i choroby do końca życia, niepełnosprawności i trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lekarz nie potrafi przyznać się do błędu, wszystko zamiata pod dywan. W kontaktach z pacjentem i rodziną niekontaktowy, brak jakiejkolwiek porady co dalej ??? Nie polecam i nie polecę.

Opinia dodana przez: Maruda

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

To nie jest lekarz godny polecenia.Stanowczo nie polecam.Ktoś mi Bardzo Bliski nie wstawał przez prawie miesiąc po operacji, został odesłany do szpitala bliżej domu, po przewiezieniu na drugi dzień zmarł.Z guzem mózgu Miał Żyć do 5ciu miesięcy, a po usunięciu guza, Przeżył niecały miesiąc.

ulica Hirszfelda 3/9
20-092 Lublin