Filtruj terminy

dr n. med. Aleksander Sinkiewicz

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

super doktor//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

lekarz Grzegorz Józwiak

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Bogdan Kitliński

Szpital Specjalistyczny
Barska 13
87-800 Włocławek

Moje doświadczenie z Panem doktorem jest niewielkie. Jednak po kilku wizytach i przeprowadzonym zabiegu, mogę powiedzieć już coś więcej. Byłam pełna obaw z uwagi na rodzaj zabiegu. Jednak Pan Doktor w sposób dla mnie zrozumiały wyjaśnił na czym będzie on polegał i rozwiał moje obawy. Zabieg polegał na: przezskórnej przezotworowej adhezjolizie zewnątrzoponowej z neuromodulacją korzenia w znieczuleniu miejscowym.. Sam przebieg zabiegu został wykonany profesjonalnie. Był bezbolesny, przy miejscowym znieczuleniu bez ...
Opinia dodana przez: Teresa Maćkowska

lekarz Dariusz Świst

Reja 13
Włocławek

Lekarz na ranę przylóż. Pomocny, wytłumaczy co i jak i wszystko jasne. Ciężko teraz o dobrego lekarza, aczkolwiek Pana Święta polecam z całego serca. Świetny specjalista.

lekarz Cezary Frątczak

Szpital Wojewódzki
Włocławek

Bardzo konkretny ,pomocny, godny polecenia lekarz. Nie mam żadnych zastrzeżeń mogę tylko polecić innym , że warto przyjść i zaczerpnąć fachowej opinii i porady. Polecam !!

lekarz Krzysztof Jabłoński

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Miły i serdeczny poświęca dużo czasu na pacjenta, nie spieszy się, wszystko wyjaśnia odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Zleca potrzebne badania oraz zabiegi rehabilitacyjne. Byłam u doktora na NFZ miałam ostatni numerek i niestety był duży poślizg ale mimo tego lekarz się nie spieszył i czułam się zaopiekowana. Serdecznie polecam lekarz z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Nowak

ulica Zduńska 2
87-800 Włocławek

Niestety jestem rozczarowana. Dr Nowak to już wiekowy człowiek, ze względu na bardzo trzęsace się ręce zdjęcia z RTG obejrzał po macoszemu. Jeśli chodzi o badanie kręgosłupa, to nawet nie kazał się rozebrać, popukał po ubraniach swoim przyrządem i uznał, że na kręgosłup choruje 80 % populacji, a mi dał odczuć, że wyolbrzymiam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Cezary Frątczak