Neurochirurg Włocławek

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny Jan Bieliński
ul. Zduńska 2, 87-800 Włocławek
Włocławek

Wspaniały Specjalista (przez wielkie S). Ogromny Profesjonalizm (przez wielkie P). Zaangażowanie W Przedstawionym Przeze Mnie Problemie (przez wielkie Z). Bardzo dobry człowiek. Podczas mojej wizyty naprawdę czułem się tak, jakby dla neurochirurga Jana Bielińskiego istniała w tym momencie tylko moja sprawa. Pan doktor rozwiał moje wątpliwości. Jestem zdrowy. Chciałem Go uściskać. Żałuję, że tego nie zrobiłem. Wielkie podziękowania również dla personelu, który się mną zajmował (pani technik od tomografii komputerowej i pani pielęgniarka dająca mi dwa zastrzyki domięśniowo). Wszystkim gorąco polecam. U mnie w pracy i wszędzie, gdzie tylko będę pamiętał powiem jakim świetnym Specjalistą jest Neurochirurg Jan Bieliński. Z serca raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam. Sadowski (05.05.2018).

Opinia dodana przez: Zygfryd

Szpital Specjalistyczny
Barska 13
87-800 Włocławek

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie!
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Reja 13
Włocławek

profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Opinia dodana przez: MAREK

Szpital Wojewódzki

Włocławek

Jestem po operacji:rozpoznanie-wewnątrzoponowy guz kanału kręgowego.i jestem bardzo wdzięczna ze los mnie pokierował do doktora.czuje się dobrze,ł.Bardzo się bałam gdyż doktor uprzedzał ze mogą być komplikacje.Ale już w szpitalu pocieszali mnie że jestem w bardzo dobrych rękach.ze po jego operacjach nikt nie wracał.Jakże byłam szczęśliwa kiedy już wieczorem wstałam do ubikacji.Czuje jak znów chce mi się żyć. To niesamowite,ile strachu i taki efekt 5 dni po operacji.Wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: Krystyna

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze
madrzaly opryskliwy dla niego choroba nie operacyjna to nie choroba ma zaufanie do swojego mloteczka.A dlatego nikt nie komentuje kwalifikacji p. doktora gdyz po prostu szkoda slow.Osobiscie nie polecam

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze

Opinia dodana przez: Andrzej

ulica Zduńska 2
87-800 Włocławek

Niestety jestem rozczarowana. Dr Nowak to już wiekowy człowiek, ze względu na bardzo trzęsace się ręce zdjęcia z RTG obejrzał po macoszemu. Jeśli chodzi o badanie kręgosłupa, to nawet nie kazał się rozebrać, popukał po ubraniach swoim przyrządem i uznał, że na kręgosłup choruje 80 % populacji, a mi dał odczuć, że wyolbrzymiam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Szpital Wojewódzki