Neurochirurg Zabrze

ul. Bohaterów Warszawskich 4/2
41-800 Zabrze

Godny polecenia neurochirurg Kiedy inni lekarze super specjaliści z tytułami dr nauk medycznych rozpoznawali u mnie glejaka i nie tylko czytali opis ale oglądali płytkę z tomografu On ze stoickim spokojem wyjaśnił mi że Jego koledzy bardzo się mylą I tak faktycznie było Wykonałam rezonans i słowa dr Majchrzaka się potwierdziły A ja wcześniej umarłabym ale na zawal serca lub skończyłabym w wariatkowie Skończyło się farmakoterapią i zostałam cudownie wyleczona Śladu po chorobie nie mam

śam
Wallek-Walewskiego 23
Zabrze

Byłam u p.Prof raz jak na razie i jestem bardzo zadowolona, dokładnie przejrzał mój przypadek i mimo że nie mógł mi pomóc bo sprawa jednak jest definitywnie endokrynologiczna to załatwił mi żebym była przebadana w klinice. Do tego bardzo miły człowiek, wydaje się być naprawdę kompetentny. Godny polecenia, ja jestem bardzo zadowolona, uspokoił mnie i dał nadzieje że już niedługo wszystko zmieni sie na lepsze.

Neurochirurdzy w mieście Zabrze