Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Wspaniały człowiek , wspaniały lekarz...!!! Po długim okresie bólu kregosłupa promieniującego na pośladek i udo, po nieudanej operacji przeprowadzonej przez pewnego "profesora" neurochirurgii w Wa-wie, TYLKO Pan dr.Kwiek nie odmówił mi pomocy w leczeniu moich dolegliwości... Odwiedziłam chyba wszystkich neurochirurgów w Warszawie i każdy z nich mówił: "miała Pani pecha ale ja "poprawek" nie robie..." Warszawscy lekarze rozkładali tylko ręce i proponowali przyzwyczaić się do bólu...!!!Pan dr.Kwiek już na pierwszej wizycie wytłumaczył mi co jest przyczyną tak silnego bólu i drętwienia nogi.. zaproponował pomoc...!!! (a nie kolejną receptę na leki przeciwbólowe...) Bóle zniknęły zaraz po operacji !!! i nadal nie wróciły...:).Dla mnie to CUD!!! Ogromne podziękowania dla dr.Kwieka oraz całego personelu szpitala w Chorzowie za opiekę , wsparcie psychiczne, pomoc - której nikt w Warszawie nie chciał mi udzielić!!! Dzięki WAM odzyskałam chęć do życia (bo ból był tak silny że już nic nie pomagało) Dodam że jako samotna matka było mi bardzo ciężko! lecz dzięki pomocy dr.Kwieka znów mogę być samodzielna i jednak żyć bez bólu...!!! Jeszcze raz ogromnie dziękuję!!! Sobota 19.10.13r.odmieniła moje i mojej córki życie... Znów się uśmiechamy, żartujemy a ja przestałam "jęczeć" z bólu... DZIĘKUJĘ, Margola.

Opinia dodana przez: Margola
Neurochirurg Poznań dr Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.

Opinia dodana przez: Paulina
Neurochirurg Łask dr n. med. Bartosz Bryszewski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

W listopadzie 2016 miałem przeprowadzoną operację przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Operacja zakończyła się sukcesem i do tej pory nie odczuwam dolegliwości z tym związanych. Pan Doktor jest godny polecenia ze względu na podejście do pacjenta, któremu tłumaczy na czym polega schorzenie i jakie są metody leczenia, ponadto stara się pomóc bardzo szybko pacjentowi nie traktując go jednocześnie jako kolejnego numerka z listy (to w dzisiejszych czasach rzadkość). Polecam.

Opinia dodana przez: Kamil
Neurochirurg Łask prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym.
Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji.
dziekuję, bardzo dziekuję.

Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
dziekuję, bardzo dziekuję.

Opinia dodana przez: krystyna
Wolny termin: 27 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.

Witam,
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Moja pierwsza wizyta u neurochirurga z chorym kręgosłupem, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu lekarzowi nabrałem znowu zaufania do służby zdrowia, którą zepsuł mi jeden z lekarzy specjalistów ortopedów w moim życiu. Po wczorajszej wizycie pragnę podziękować Panu Doktorowi za nadzieję na to, że będę mógł jeszcze sprawnie chodzić w swoim życiu po operacji, którą już wyznaczył w m-cu listopadzie w szpitalu w Jastrzębiu. Serdecznie pozdrawiam P. Doktora, Mieczysław.

Opinia dodana przez: Mieczysław

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Świetny lekarz!!!! Miły, sympatyczny, a przy tym bardzo kompetentny, zna się na tym co robi bardzo dobrze, po prostu dobry specjalista. Szybka diagnoza, przyjęcie do szpitala i za kilka dni od przyjęcia byłam po operacji, którą doktor Konior przeprowadził z doktorem Barnasiem (również dobry specjalista). W czwartek miałam operację (wodogłowie spowodowane zarośnięciem kanalika odprowadzającego płyn rdzeniowo-mózgowy), a w poniedziałek już mogłam opuścić szpital. Podczas pobytu w szpitalu gdy tylko Pan doktor był w pracy odwiedzał mnie kilka razy dziennie, przed operacją tłumaczył mi jej przebieg kilka razy, pokazał wszystko na komputerze jak to będzie wyglądać. Nawet inne pacjentki leżące ze mną na sali mi zazdrościły, że mam takiego wspaniałego lekarza prowadzącego. Reszta personelu na oddziale również bardzo miła i pomocna.
Pan doktor przyjmuje również prywatnie w Sanoku na ul. Pogodnej 1 raz w miesiącu tel. 511412198
Wizyty nie drogie a poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, NIE zbywa po kilku minutach.
Dziękuję Panie Doktorze!

Opinia dodana przez: Joanna

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata