Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Neurolog dziecięcy Dzierżoniów

lekarz Anna Jazienicka

ulica Słowiańska 3
58-200 Dzierżoniów

Dr Anna Jazienicka to cudowny człowiek. Niezwykle ciepła, życzliwa, kontaktowa. Nigdy nie uważa, że pacjenta nie da się leczyć. Podejmuje się opieki nad osobami, które inni neurolodzy zakwalifikowali do opiki paliatywnej. Pani doktor wykazuje ogromną cierpliwość, chyba jako jedyna w ramach NFZ jeździ na wizyty domowe. Potrafi zjednać sympatię każdego z chorych. Zawsze służy radą i pomocą. Moją rodzinę wspiera od kilku lat w opiece nad chorą na Parkinsona, Alzheimera, ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mirosława Okowińska

Medyk
os. Tęczowe 5 g
Dzierżoniów

bardzo pozytywnie Pani dr to bardzo dobry specjalista neurologii i wspaniały człowiek , stawia trafne diagnozy wiem coś na ten temat bo się leczę u niej

lekarz Ewa Gumuła-Sadowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Kiedyś jak byłem pacjentem Pani Dr Ewy Sadowskiej to bardzo mi pomogła. Więc nie długo odwiedzę ponownie Panią Dr E.Sadowską bo mam znowu problemy zdrowotne

mgr Miroslawa Okowinska

Medyk
os. Tęczowe 5 g
Dzierżoniów

polecam każdemu kto tylko potrzebuje dobrej i fachowej pomocy.

lekarz Tamara Łukomska-Iwaszko

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11
58-200 Dzierżoniów

Pani była przemiła i wyjaśniała wszystko co robi. Ktoś napisał że Pani odrazu skierowała syna na rehabilitację - uważam że to nie możliwe Pani najpierw sprawdza czy pacjent może iść na rehabilitację a jeśli ona nie może tego stwierdzić to wysyla np na rezonans. Bardzo podobał mi się sposób badania tej Pani
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Mielniczuk

Fizjoterapeuta, Neurolog

58-200 Dzierżoniów

Lekarka bez podejścia do pacjenta, nie chciała wypisać skierowania tak jak chciała pacjentka choć potem okazało się, że można. Pomimo informacji pacjentki o potrzebie zmiany grupy inwalidzkiej żadnego wywiadu, żadnego skierowania aby uaktualnić badania lekarskie. Wizyta to strata czasu i nerwów. Odradzam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Katarzyna Krawczyk-Rojek