Neurolog Dziecięcy W Okolicach Kalisz Pomorski

lekarz Elżbieta Gadowska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Neomedic"
Wolności 11/2
73-200 Choszczno

Najlepsza na świecie pani doktor. Uratowała życie naszej niuni, która właśnie niedługo kończy 18 lat.
Dziękujemy Pani doktor.

Dziękujemy Pani doktor.

Opinia dodana przez: Joanna

Dowgielewiczowej 15 lok. 3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor po 5 minutach badania stwierdziła że jest opóźniony umysłowo kiedy zapytałam na jakiej podstawie powiedziała że jest mało samodzielny i ona już takie dzieci widziała. Dodam że syn ma cztery latka i poszłam do neurologa bo zaniepokoilo mnie jego chodzenie na palcach. Powiedziała że neurologicznej jest wszystko ok. Kiedy zapytałam o EEG podała mi numer do kolegi-prywatnie oczywiście i stwierdziła że potem powinnam z synem iść do psychiatry. Dziwne to dla mnie gdyż że względu na wadę wymowy syn miał robione badanie psychologiczne i wyszło że wszystko jest ok. Więc pani doktor to chyba jakiś fenomen skoro po 5 minutach potrafi postawić diagnozę. Dla mnie to jest nie do pomyślenia. Trafią się na kogoś tak niekompetentnego a potem ciągnie się to za dzieckiem. Pani powinna być już na emeryturze i pozwolić rozwijać się młodym lekarzom- którzy przeprowadza prawdxiwe badanie.

Opinia dodana przez: anonim