Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Neurolog dziecięcy Kluczbork

Bardzo uprzejmy i godny polecenia fachowiec. Podchodzi do pacjenta w pełni profesjonalnie. Bez problemu napisał w języku angielskim pismo do mojego lekarza prowadzącego i pracy i do tego celnie postawił diagnozę...z czystym sumieniem polecam Dr Derkowskiego
Opinia dodana przez: Anita
bardzo dobra lekarka,lecze sie u niej od 2005r. na padaczke.wysluchuje moich prosb i je spelnia.powoli i dokladnie wszystko tlumaczy.bardzo polecam!!!

lekarz Antoni Bobiński

Neurolog

Przychodnia Lekarska
Grunwaldzka 20
46-200 Kluczbork

Takiego lekarza to szukać ze świecą!!!! Wszystkie punkty do oceny na 5 PLUS. Zawsze udziela fachowej porady, pomocy z kontynuacja leczenia. Przedziały wiekowe, podstawy i przebieg schorzen u każdego /trzy generacje/ inny /wyjatkowa i nie łatwa działka medycyny/.Wyniki w leczeniu SUPER!!! Słowa UZNANIA i PODZIEKOWANIA z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI. Długoletnia pacjentka.

lekarz Elżbieta Kulpińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Kluczbork

Stanowczo nie polecam Pani Kulpinskiej !!! Wraz z 3 miesięcznym dzieckiem poszliśmy na kosultacje gdyż martwiło nas zapadające się czasami ciemiaczko. Okazało się że wszystko jest ok jednak Pani po zbadaniu dziecka zaczęła straszyć nas że dziecko jest zacofane bo nie podnosi glowy i że ma zmniejszone napięcie mięśniowe.. straszla zapalebiem opon mozgowych ito itd ponadto stwierdziła że dziecko jest bardzo chude i jest wygłodzone, gdyż kp i moje mleko ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Maria Cisiecka