Neurolog Dziecięcy W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Poradnia neurologii dziecięcej
Szosa Chełmińska 254/258
Wrzosy, Toruń

Jestem w zupelnosci zadowolona . Kazdemu polecam :)Mi pomogl i gdyby nie to,ze juz mialam 18 lat i musialam sie przeniesc gdzie indziej to nie nie robilabym tego i nadal bym. Odbywala wizyty u tego doktora:)Bardzo sympatyczny. i zawdzieczam mu bardzo to w jakim oto teraz jestem stanie . Serdecznie pozdrawiam .Żaneta

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

Odradzam, ironiczny uśmiech,nieprofesjonalne podejście do pacjenta, jestem zbulwersowana , doprowadził córkę do płaczu i wogóle się tym nie przejął
Skandal

Skandal

Centrum Homeopatii
Szczytna 1
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz, a do tego ciepła osoba, według mnie cudowna kobieta, wpaniały lekarz, skrupulatna i przesympatyczna, wzbudza ogromne zaufanie u dzieci i rodziców. Podejście profesjonalne, dokładne i dociekliwe. Ma podejście do dzieci, zawsze dokładnie bez pośpiechu bada moje dzieci, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Fantastyczna pod każdym względem! Leczę u Pani Doktor dwoje dzieci od 7 lat z doskonałym skutkiem i w bardzo miłej atmosferze ! :) Jest lekarzem z powołania, poświęca swój czas dzieciaczkom nawet po godzinach, wykorzystuje swoje kontakty dla dobra dziecka, zależy jej na dobrych wynikach leczenia i dobrym funkcjonowaniu dziecka, mali pacjenci to dla niej „prawdziwi ludzie”, a nie kolejny punkt w statystyce NFZ. Bardzo gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Anna Grochal

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Toruń

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor Grochal. Szczegółowo wyjaśniła nurtujące nas obawy i zaleciła odpowiednie postępowanie i zachowanie, w razie wystąpienia niepokojących objawów. Serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Jolanta

dane nieaktualne
Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Ta kobieta absolutnie nie nadaje się na pracę w swoim zawodzie, żadnego podejścia do dzieci, arogancka i bezczelna, wizytę przeprowadziła na oddziale, przy osobach na sali i odwiedzających, tak jakby do gabinetu wypuściła 3 osoby z kolejki, przy wszystkich przeprowadzała ze mną wywiad i oceniła wygląd mojego dziecka twierdząc że ma dużą głowę!!! Sama wygląda jak czarownica, a mój starszy - 3letni syn powiedział, że wygląda jak BABA JAGA!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Ewelina