Filtruj terminy

Neurolog Dziecięcy W Okolicach Krosno Odrzańskie

Żary

Świetny lekarz. Mimo wieku i tego, że porusza się wolno warto poczekać. Wykonał mi wszelkie badania, dobrze zdiagnozował i pomógł. Niestety musiałam przenieść się do neurologa dla dorosłych. Ale tego lekarza wspominam bardzo miło.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Janusz Błocki

ALDEMED

Zielona Góra

Trafiłam z dzieckiem na konsultację diagnozy, którą sugerował inny neurolog z Gorzowa. Pan dr szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu obyło się bez zbędnych badań i pobytów w szpitalu.
Zdecydowanie polecam zarówno na NFZ i prywatnie.

Zdecydowanie polecam zarówno na NFZ i prywatnie.

Opinia dodana przez: emy

lekarz Aleksandra Wierzbicka

PPH "POSTĘP" S.A. Zakład Pracy Chronionej
ulica Strzelecka 1
66-200 Świebodzin

Super lekarz,leczy bez antybiotyków co najważniejsze jest dokładnie bada i dosc często wola,na kontrol polecam wszystkim jest w Świebodzinie najlepszym pediatra

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Tomasz Mieszczanek