Neurolog Dziecięcy Lublin

Neurolodzy Dziecięcy

20-828 Lublin

Pani doktor bardzo miła konkretna w swoim zawodzie żałuje że miała mojego dziecka pod swoja opieka na oddziale

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Lekarz bardzo miły w kontakcie ale moim zdaniem nic poza tym. Corka z zespolem genetycznym powinna być przez neigo skierowana natychmiast na rehabilitację- on twierdził że córka rozwija sie prawidłowo - w końcu zdecydowalismy sie zmienic lekarza - niestety za późno - teraz bardzo odczuwamy skutki zbyt późno podjętej rehabilitacji. Każdy noworodek z obciązeniem czy rozwija sie dobrze czy nie powinien byc jak najwczesniej rehabilitowany.

neurogia

Lublin

Mój siostrzeniec Szymon Piotr był leczony przez ponad 20 lat na padaczkę leko-oporną, bez skutku. Stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień. Codzienne ataki sprawiły, że Szymon przestał się poruszać i mówić. Był leczony w Centrum Zdrowia Dziecka w kraju i u lekarzy za granicą. Pomimo to, Szymon stał się niepełnosprawnym człowiekiem wymagającym stałej opieki.

Doktora Mirosława Jasińskiego spotkałam przypadkowo w Zamościu. Jest bratem rodzonym mojej współsiostry Dominiki, ponieważ należymy do tego samego Zgromadzenia Misyjnego. Opowiedziałam mu sytuację Szymona. Zaproponował zmianę dawki leków. Potem już moja siostra-mam Szymona kontaktowała się z doktorem. Po dwóch miesiącach leczenia prowadzonego przez doktora Mirosława Jasińskiego, jesteśmy świadkami cudu, którego Bóg dokonał przez jego sposób leczenia. Szymon chodzi, zaczyna mówić, interesuje się życiem, a przede wszystkim nie ma ataków, choć jeszcze do czerwca tego roku miał codziennie po co najmniej 5 ataków epileptycznych.
Doktorze jesteśmy niesamowicie wdzięczni... Uratowałeś życie Szymonowi i naszej rodzinie, po 20 latach... ciężkiej choroby. Niech Bóg Ci to wynagrodzi.
s. Dolores, Dorota Zok

Opinia dodana przez: S.Dolores Dorota Zok

Lublin

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin

lekarz Mirosław Jasiński

Pediatra, Neurolog dziecięcy

dr n. med. Janina Kalenik

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Specjalistyczny Zespół Medyczny "INTERMED" Sp. z o. o.
ulica Junoszy 49
20-058 Lublin