Neurolog Dziecięcy W Okolicach Nowa Sarzyna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
37-200 Przeworsk

niesamowita lekarka. dokładnie wpartuje sie w chorobe , przemiła oraz uprzejma kobieta ;) polecam goronco

NZOZ "PALOMED"
Seniora 2
35-310 Rzeszów

Bardzo miła i rzeczowa osoba. Przede wszystkim konkretna. Robi dokładny wywiad, począwszy od przebiegu porodu do urodzenia dziecka. Zbadała dokładnie dziecko, pokazała jak można dodatkowo ćwiczyć, nosić i postępować z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: Lola

lekarz Danuta Hadryś

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Nasz syn jest pod opieka pani doktor od 6 lat .Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej kompetencji lekarskich. Jest bardzo miła , sympatyczna i dostępna o każdej porze . Polecamy w 100% tego lekarza jako dobrego specjalistę .

Opinia dodana przez: Dariusz

Rzeszów

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Poświęcila wystarczająco dużo czasu dla naszego niemowlaka i rozwiała wszelkie wątpliwości. Polecam!

Opinia dodana przez: Ewa

Kochanowskiego 12/37