Neurolog Dziecięcy Otwock

lekarz Iwona Sawionek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Wspaniała Pani Doktor! Wyrozumiała,cierpliwa,kompetentna, zawsze chętna do pomocy i nie tylko za pieniądze. Bardzo pomogła naszej córeczce i nam, przerażonym rodzicom. Gorąco polecamy!

Opinia dodana przez: Lilo iza211080

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Kurcze żałuje że nie spojrzałam na te opinie wcześniej. Byliśmy na konsultacji u Pani Doktor i mam identyczne odczucia jak moi poprzednicy i oczywiście u dziecka wykryła dokładnie te same wady o których inni tu napisali - napięcie mięśniowe lekkie wygięcie w bok no i odchylanie główki do tyłu. Zleciła usg główki i rehabilitację - oczywiście u nich w klinice no i wizytę kontrolną. Bo niby jest "wszystko dobrze ale nie zaszkodzi na zapas się tym zająć". Powyższe wpisy utwierdziły mnie że to zwykłe naciągactwo

Neurolodzy dziecięcy w mieście Otwock