Podzamcze

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

lek. dent. Marek Babiak

Chirurg szczękowo twarzowy

48-300 Nysa

Powiewm tak byłam u wielu dentystów fakt że gabinet dardzo dobrze wyposażony ale ceny kosmiczne ! Bardzo miła obsługa ale te ceny

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

Bardzo miła osoba, gabinecie czysto, sterylnie. Podejście bardzo profesjonalne. Ta Pani zna sie na rzeczy i widać, ze lubi swoja prace. Polecam

Opinia dodana przez: Anna

dr Mirosław Wolski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia Specjalistyczna Filia Podzamcze
Grodzka 73
58-314 Wałbrzych

chamski, symulujący badanie, nie zna się na przepisach, osobie ubezpieczonej chce wystawiać recepty na 100% odpłatności, wg jego przekonania to on jako "lekarz" decyduje kogo będzie leczyć a kogo nie, ignorant i arogant, wrogowi bym nie poleciła tego "lekarza" a co dopiero rodzinie, stanowczo odradzam, strata czasu i nerwów, nie bez powodów to tego "lekarza" krótkie są kolejki - nikt kto go już poznał nie wraca do niego.

48-300 Nysa

NZOZ Centrum Medycyny Rodzinnej sp.c.
537
32-864 Gnojnik