Poznań Neurolog Dziecięcy

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Jak najbardziej polecam , od 6 roku życia chorowałem i miałem do czynienia z neurologami róznymi nikt nie był w stanie mi pomóc po konsultacji z członkiem rodziny który jest lekarzem trafiłem pod skrzydła Pani dr Barbary i dopiero metoda jej leczenia stopniowo zaczynała działać ,a jak sie okazało pod jej okiem wyleczyłem się z choroby całkowicie. Naprawdo polecam i dziękuje za wszysko ...

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mariola Zielińska

Anestezjolog, Neurolog dziecięcy

28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.

Opinia dodana przez: Marcela

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Niesamowite i cieple podejście do małego pacjenta. Serdecznie polecam panią doktor.

Centrum Tomatis

Psychoterapeuta, Logopeda dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Podejście indywidualne, mieliśmy własny pokój podczas terapii. Dzieci miło spędziły czas a efekty już zauważyliśmy. U syna – bardziej płynnie czyta,nie denerwuje się już przy tym, rozumie tekstu. Już od jakiegoś czasu nie ma bóli głowy które kiedyś miał dość często. U córki poprawiła się mowa – teraz już prawie się "nie zacina". Syn ma epilepsję, ale mógł mieć leczenie w Tomatisie, nie było to przeciwwskazaniem. Jedno dziecko miało darmowy I etap leczenia.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
Os.Lecha 120 Poznań
Nowe Miasto, Poznań

W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.

Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

zachorowałam gdy miałam 9 lat . od początku leczyłam się u doktora Kluczyńskiego . nie znam drugiego takiego lekarza który w indywidualny sposób podchodzi do pacjenta , mi pomógł bardzo mogę funkcjonować normalnie i to bez brania leków , bałam się ze będę miała zakazane robienia tego co moi rówieśnicy , było jednak zupełnie inaczej kocham sport i mogłam spokojnie go uprawiać . . teraz mam 21 lat i wiem że gdybym nie trafiła na dr. Andrzeja nie mogłabym pływać ,nurkować, biegać i po prostu cieszyć się życiem . polecam i pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: anonim

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Pani doktor od razu wiedziała jaki jest problem .. zaleciła szereg badań i doskonale pamiętała kiedy mamy termin na badania i osobiście przyszła sprawdzić czy wszystko ok .. polecam

ul. Marcelińska 62 B/5
60-354 Poznań

Polecam serdecznie Panią Doktor. Juz na pierwszej wizycie zrobiła właściwe rozpoznanie choroby u córki i zaleciła właściwy lek. Dzisiaj zawdzięczam Pani Doktor wszystko- zdrowie naszej córeczki!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka