Rudy

pani wierzbicka jest super lekarzem uwielbiam ja

pani wierzbicka jest super lekarzem uwielbiam ja

Jagiellońska 95 lok. 2
85-027 Bydgoszcz

Panie Doktorze, Panie Jacku. Wielki szacun. Do gabinetu ciężko się dostać, ale przynajmniej tą drogą mogę Panu podziękować za wystawioną dla mnie receptę ( dzięki mojej mamie (z resztą, cudowna kobieta - pomyślała o mnie). Nie wierzę, że znajduje Pan jeszcze czas na czytanie poczty.Podziwiam.Szanuję za poświęcony czas.Pozdrawiam i wierzę w to,że przepisany CORTINEFF - tabletki pomogą, jak zwykle dobrze podjęta decyzja.

Opinia dodana przez: BOZENA

Maciaszka 130
85-336 Bydgoszcz

bardzo,bardzo dobry specjalista ,sama sie u niego leczylam bardzo dawno temu,postawil dobra diagoze co inni lekarze nie mogli sie poznac,pozniej leczyl tez mojego brata , duzo mi pomogl ,mojemu bratu oraz mojej mamie za co mu dziekuje do dnia dzisiejszego. Jest przykladem dla innych lekarzy swoja profesonalnoscia.Takiego specjalisty bardzo rzadko mozna spotkac.

Jesionowa 4
41-940 Piekary Śląskie

Szkoda czasu na wizytę u tego Pana nie powiem nawet lekarza. Napewno nie wykazuje żadnego zainteresowania stanem zdrowia Pacjenta. Pamiętajcie że na skierowaniu musi mieć napisane wszystkie dolegliwości z jakimi przychodzicie, bo nie zajmie się tym, co nie jest wpisane na skierowaniu.

Przyszłam ze zdjęciami i opisami z przed sześciu lat i na tym się tylko skupuił i na tej podstawie wydał opinię. Nie zlecił nowych badań ani zdjęć, chociaż czuję że jest dużo gorzej. Badanie uznał chyba za zbędne bo go nie wykonał.

Odradzam i Nie Polecam

Opinia dodana przez: Anna

Strzegomskie Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o.
ulica Witosa 7
58-150 Strzegom

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Al.Wyzwolenia 17 m. 20
42-200 Częstochowa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, PROCARDIA "
ulica Szpitalna 12
16-300 Augustów