Lekarze Neurolog dziecięcy

lekarz Anna Filipek-Gliszczyńska

Modra 90/101
02-661 Warszawa

Polecam jak najbardziej! Pełne zaufanie do kompetencji i zadowolenie z kompleksowego podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Alina Wójcicka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Ponad 20 lat jestem pacjentką Pani doktor ,mam pełne zaufanie do wiedzy i prawidłowej diagnozy. Sympatyczna o wysokiej kulturze.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Helena Prędota-Panecka

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Super lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta. Słucha co mówi pacjent. Uprzejma. Dobry diagnosta.Polecam Panią Doktor

lekarz Małgorzata Niekrasz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Lekarz z powołania,prowadzi mojego tatę,polecam wszystkim!!! Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i 10/10 za podejście do człowieka,dziękuję że do Pani trafiliśmy.

lekarz Henryka Eliasz

ulica Średnia 12
42-221 Częstochowa

Mam poważne problemy neurologiczne.Byłam u Pani doktor Eliasz z wizytą neurologiczną. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała, dodatkowo zrobiła badania EMG i EEG, postawiła dignozę, przepisała leki. Było to 2-tygodnie temu, a już dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej- powiedziała bym nawet dobrze. Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam Panią doktor wszystkim potrzebującym dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: marta

Leszek Strój

Neurolog, Pediatra

Podstawowe dane firmy Leszek Strój Gabinet konsultacji pediatrycznych i neurologii dziecięcej
32-332

Lekarz jak najbardziej godny polecenia.Każdego małego pacjenta diagnozuje bardzo szczegółowo(dzieci nazywa małymi zawodnikami). Wywiad zbiera bardzo szczegółowo nie spieszy się na wizycie.Wszystko tłumaczy rodzicom w sposób bardzo dokładny.Nie traktuje dziecka ani rodziców przedmiotowo.Diagnozy stawia trafne.Bardzo chciałabym żeby był pediatrą moich dzieci.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Katarzyna Strączyńska

Zakład Opieki Specjalistycznej
OS. NA STOKU 63A
25-437 Kielce

Uprzejma i bardzo kompetentna pani dr choć jest duży problem z dostępnością na NFZ, bardzo szybko rozchodzi się cały przydział z funduszu zdrowia.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Krzysztof Czerwiński

Neurolog, Neurochirurg

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Przemiły i przesympatyczny lekarz.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu.Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Hanka Hertmanowska

Fabianowska - Os. Pogodne 22
62-064 Plewiska

Rewelacyjny lekarz, zawsze pomoże, doradzi, podniesie na duchu! Zawsze wysłucha i doradzi. Diagnozy bezbłędne
Opinia dodana przez: Mikołaj
Super lekarz. Potrafi zdiagnozować, robi to dokładnie, rzeczowo. Przy tym jest bardzo ludzka. Jestem jej bardzo wdzięczny za opiekę nad żoną. Polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Elena Marguła

Rehabilitant, Neurolog

Prywatny Gabinet Psychologiczny
Ozimska 40/201
45-058 Opole

Pani Doktor to wspaniały człowiek, empatyczna, konkretna, bardzo uprzejma. Lekarka, która ma podejście do pacjenta, w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy schorzenie pacjenta. Godna polecenia. Diagnozę postawiła bardzo szybko, zleca badania kompleksowo. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Joanna Mierzwińska

Internista, Neurolog

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Bardzo uprzejma pani doktor, dużo czasu poświęca potrzebującemu pacjentowi, trafnie stawia diagnozę. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Mieczysław Śmiałek

Kordeckiego Augustyna 4
04-143 Warszawa

Przed kilkoma laty żona miała problemy z kręgosłupem. Jedna wizyta i rehabilitacja pomogła, Karol ........................................
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Joanna Guz

Internista, Neurolog

Piłsudskiego 14C/53
19-300 Ełk

Wspaniała Pani Doktor z powołania. Wiele lat pracowała na przychodni w Gdyni od jej odejścia ludzie wręcz płaczą takich specjalistów to ze świecą szukać. Trafne diagnozy, dobieranie leków oraz olbrzymia wiedza lekarska. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Karolina Kulwicka
Pani dr Kobylak - Mazurkiewicz to wspaniały specjalista, pierwsza osoba, która nie zbagatelizowała moich dolegliwości, zrobiła wszystko, aby je zdiagnozować, podeszła do mnie poważnie, profesjonalnie i kompleksowo, sama mnie gruntownie przebadała oraz zleciła rezonans, dzięki czemu mogę ruszyć do przodu z leczeniem. A wszystko w ramach NFZ! Gdzie? We wrocławskim STARMEDzie na Inowrocławskiej. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Joanna Hadro

Zakład Opieki Zdrowotnej i Transportu Sanitarnego
Stefana Batorego 13
39-300 Mielec

Polecam wizytę u Pani doktor Joanny Hadro. Jest osobą kompetentną oraz bardzo sympatyczną.Czas poświęcony na wizytę jest w zależności od choroby i poświęcony tylko dla zdiagnozowania choroby.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Grzegorz Kozera

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Stanisław Żelazny

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

Polecam doktora, miły przyjemny zna się na rzeczy godny polecenia. Pierwszy raz spotkałem się tak z miłym doktorem. Polecam
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Dariusz Koziorowski

Borowego 3/1
01-357 Warszawa

:) wszystko w jak najlepszym porządku :) fakt że czas oczekiwania na wizyte baaaaaaaaaardzo długi ale mam nadzieje , że rozpoczecie kuracji toksyną nie pojdzie na marne przez szanowne Panie z Kartoteki z Bródna ..... Lekarz jak najbardziej ok :) !!!
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Ola Hofman

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata