Neurolog Dziecięcy W Okolicach Śrem

lekarz Marek Pietrzak

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Sadowa 19
61-657 Poznań

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.
Kompetentny i spokojny. Nie wprowadza niepotrzebnych emocji tylko bardzo spokojnie i z humorem tłumaczy. Godny polecenia!

Bardzo przyjazny, poświęcający czas i rzeczowy lekarz.

Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mariola Zielińska

Pediatra, Neurolog dziecięcy

28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań

Bardzo dziekuje pani doktor za profesjonalną opiekę w czasie mojego pobytu w szpitalu. Polecam z calego serca.

Opinia dodana przez: Marcela

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne twierdząc że dzięki temu ma lepszą kontrolę. Jak najbardziej polecam!

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Bardzo pozytywnie oceniam p. doktor. Moje dziecko miało bardzo częste bóle głowy. Myśleliśmy, że może od wzroku - taką diagnozę postawiła pierwsza lekarka. Po zrobieniu okularów nic się nie zmieniło. Dopiero p. Gurda odkryła, że dziecko powinno nosić gorset korekcyjny. Dzięki niemu moje dziecko już się nie męczy. Bardzo dobra lekarka, szeroko patrząca na chorobę, a nie próbująca wróżyć czy opierać się na utartych przekonaniach.

Centrum Tomatis

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. Utrudnienie czasowe - czekaliśmy 2 miesiące na wizyty wieczorne, rano nie ma problemów z rejestracją, ale od 16 tak.

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
ul. Słowackiego 2
Września

W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Jak najbardziej polecam , od 6 roku życia chorowałem i miałem do czynienia z neurologami róznymi nikt nie był w stanie mi pomóc po konsultacji z członkiem rodziny który jest lekarzem trafiłem pod skrzydła Pani dr Barbary i dopiero metoda jej leczenia stopniowo zaczynała działać ,a jak sie okazało pod jej okiem wyleczyłem się z choroby całkowicie. Naprawdo polecam i dziękuje za wszysko ...

Grunwaldzka 50 lok. 21
Poznań

zachorowałam gdy miałam 9 lat . od początku leczyłam się u doktora Kluczyńskiego . nie znam drugiego takiego lekarza który w indywidualny sposób podchodzi do pacjenta , mi pomógł bardzo mogę funkcjonować normalnie i to bez brania leków , bałam się ze będę miała zakazane robienia tego co moi rówieśnicy , było jednak zupełnie inaczej kocham sport i mogłam spokojnie go uprawiać . . teraz mam 21 lat i wiem że gdybym nie trafiła na dr. Andrzeja nie mogłabym pływać ,nurkować, biegać i po prostu cieszyć się życiem . polecam i pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: anonim

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

Witam

Witam
Na wizytę u tej pani musiałam czekać 3 miesiące. Pojechałam po dobrych opiniach innych pacjentów i z polecenia naszej rehabilitantki. Z wizyty nie jestem zadowolona. Pani doktor nie powiedziała nic innego niż nasz pediatra, przeciwnie kazała dziecku zrobić inne badania. Po wizycie miałam wrażenie że przyjechałam z jednym problemem a wyjechałam z pięcioma innymi. Dodam, że po wykonaniu badań zleconych przez doktor Milewską i konieczności ciągania dziecka do innych lekarzy, na zalecane wizyty wszystkie badania wyszły w normie, a ja miałam wrażenie, że znowu ktoś próbuje zarobić kosztem dziecka, ktoś czyli inni specjaliści do których zostaliśmy odesłani -jeden lekarz nabija kabze innym. Poza tym na zakończenie wizyty pani doktor z uśmiechem powiedziała że wizyta jest płatna i należy się 120zł. Dla mnie jest to bardzo dużo pieniędzy, dodatkowo trzeba doliczyć dojazd od nas do Poznania jest ponad 120km. W trakcie wizyty oczywiście rozmowy telefoniczne były normą, więc to też potraktowałam jako brak szacunku dla pacjenta. Ogólnie pozostawiam każdej matce wybór czy jechać czy nie, ale dzisiaj stwierdzam, że na kolejną wizytę nie pojadę. Znajomym którzy pytają o opinię opowiadam całą historię i pozostawiam im wolny wybór.