Neurolog Brzeziny

Zdrowie 8
96-140 Brzeziny

Bardzo dobry lekarz, poświęca dostateczną ilość czasu pacjentowi, dzięki czemu stawia trafne diagnozy. Jedyna spośród wielu odwiedzonych wcześniej lekarzy, która rozpoznała mój przypadek. Specjalista godny polecenia !

Opinia dodana przez: Maria

95-060 Brzeziny

Czytając poprzednie recenzje, nie bardzo wiem czy wyrażam opinię o tej samej osobie. Sądząc po miejscu zatrudnienia - raczej tak. Nie będę komentować, bo to jakieś bzdury. Jestem wieloletnim pacjentem i nic podobnego mnie nie spotkało ani po drzwiami gabinetu nie słyszałem, a chodzę dość często. Skoro chodzę to znaczy, że jestem zadowolony. I lekarza nie zmienię .

Ratownictwo Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 6