Filtruj terminy

wizyta już od 130

Pro Salus Lekarze Kliniczni
Sanocka 17
Górna, Łódź

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Justyna Rosińska

wizyta już od 80

Prywatny Gabinet Neurologiczny
Bielawska 1A
Słupca

Wspaniały człowiek i lekarz. Pani doktor jest dokładna i cierpliwa. Wizyty w gabinecie odbywają się punktualnie i bez pospiechu.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Alcor. Centrum medyczne - wizyty domowe Lekarzy specjalistów 24h
Żegańska 21/23

Neurolog Warszawa dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać?
polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^
Opinia dodana przez: Alina
Neurolog Poznań lekarz Magdalena Domańska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból
Opinia dodana przez: Iza
Neurolog Gdynia lek. med. Beata Szczygielska-Smela

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Śródmieście, Gdynia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POZ - "EBW"
Słoneczna 4
78-230 Karlino

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Dorota Grochowska

wizyta już od 100

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Bardzo kompetentna i miła Pani Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Zwraca uwagę na szczegóły, dopytuje, dokładnie bada neurologicznie. Podchodzi do problemu bardzo kompleksowo, stąd zaleca badania diagnostyczne, aby ustalić, co dolega pacjentowi. Jest ostrożna, jeśli chodzi o przepisywanie pacjentom leków, co dla mnie jest ogromnym plusem. To nie jest lekarz, który bez zastanowienia wypisuje sterty recept. Pani Doktor najpierw musi się upewnić, że dany lek jest naprawdę potrzebny i ...
Opinia dodana przez: Charlotte

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Byłam dwa razy na wizycie u Pani doktor, mogę godnie polecić , skierowała na potrzebne badania , po otrzymaniu wyników wiedziała gdzie dalej mnie skierować i wyjaśniła przyczynę oraz dolegliwość ,.Jest osoba życzliwą otwarta ,i uśmiechniętą .
Opinia dodana przez: Monika

Przychodnia Lekarzy Wojskowych
ul. Mokotowska 6a

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw.
Po wielu latach chodzenia po różnych lekarzach z bólem różnych części ciała przeczytałam w internecie artykuł Pani Doktor o bólu funkcjonalnym. Pani Doktor wyjaśniła mi wątpliwości oraz jak będzie wyglądało leczenie. Z niedowierzaniem rozpoczęłam leczenie.
Dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, moje bóle znacznie się zmniejszyły. Wierzę, że będę zdrowa.
Opinia dodana przez: Alicja