Neurolog Gniezno

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
Poznańska 15
62-200 Gniezno

Przyjechałem z Białogardu na wizytę do Karlina. Jestem bardzo zadowolony.Pani doktor godna polecenia z dużą wiedzą. Potrafi wysłuchać i nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, wysłała mnie na badania, teraz oczekuję na kolejną wizytę. W Białogardzie za długo trzeba czekać. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Mikołaj

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Fantastyczna lekarka ! Bardzo miła, uprzejma. Szybko wykryła mój problem i udało jej się mi pomóc. Wcześniej odwiedziłam innych lekarzy, ale wizyty nie dawały żadnych skutków. To dopiero Pani Joanna mi pomogła. Serdecznie polecam!

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
ulica Poznańska 15
62-200 Gniezno

Uprzejmy i zaangażowany by pomóc pacjentowi. Konkretnie i rzetelnie tłumaczy chorobę, leczenie i ewentualne jej powikłania. Polecam. Lidia.

Opinia dodana przez: Lidia

Gniezno

Bardzo dobry lekarz z powolania,zawsze znajdzie czas do pacjenta. Dla mnie najlepszy neurolog z jakim mialem do czynienia.Bardzo mila

Opinia dodana przez: Wiktor

Roosevelta 66
Gniezno

Kompetentna, przemiła i ciepła Pani doktor. Serdeczne dla niej podziękowania za to co robi dla pacjentów. Proszę o więcej takich lekarzy!!!

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Cudowny, z powołaniem, uczciwy. Dziękuje Panie Profesorze za wszystko co Pan dla mnie zrobił i robi.Dziękuję, Bogu, że Pan jest.

Opinia dodana przez: hanna

Orzeszkowej 10
62-200 Gniezno

Proszę administratora o likwidację strony św.pamięci Pana doktora.
Współczuję żonie , która musi odbierać telefony do nieżyjącego od 2 lat męża.
Gdzie tu etyka, tak ważna szczególnie w zawodzie lekarza.

Proszę administratora o likwidację strony św.pamięci Pana doktora.
Współczuję żonie , która musi odbierać telefony do nieżyjącego od 2 lat męża.
Gdzie tu etyka, tak ważna szczególnie w zawodzie lekarza.

Różana 19
62-200 Gniezno

Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Poświęca dużo czasu pacjentowi.

Bolesława Chrobrego 5a lok. 1
62-200 Gniezno

Lekarz super dzięki niemu mogę chodzić.Poświęcał mi dużo czasu ,zawsze cierpliwie mnie wysłuchał i odpowiadał na moje każde pytania Dużo Jemu zawdzięczam.

Opinia dodana przez: Ewa

ul. 3 Maja 23