Neurolog Golub-Dobrzyń

szpital powiatowy

87-400 Golub-Dobrzyń

Miałem pewien problem i nie wiedziano jak mi pomnóc. to trwało kilka lat w sumie 14. Szukano na to wielu sposobów ale żaden mi nie pomagał aż w końcu ktoś ze znajomych stwierdził abym poszedł z tym na operację. Bałem się i nie wiedziałem co robić i wtedy pojawiła się Pani Doktor Zacharska-Quaium i powiem ,że wypytała mnie wybadała wszystko i dostosowała taki lek ,tóry co prawda po 5 latach codziennego zarzywania tylko raz teraz już nie mam tego problemu ,a ten lek biore kiedy mi sie chcę choć nie muszę wogóle ale to robię już dla siebie dla pewności i na wszelki wypadek. Bardzo polubiłem panią doktor za jej uprzejmość i podejscie do mnie jak do normalnego człowieka któremu poprostu trzeba pomóc BEZ INTERESOWNIE!!! Polecam bardzo!

Żeromskiego 40
87-400 Golub-Dobrzyń

OD KILKU LAT MNIE PROWADZI I JAK NA RAZIE TRAFNIE CO DO ZAANGAŻOWANIA I TŁUMACZENIA NO CÓŻ PAN DOKTOR JEST JUŻ WIEKOWYM DOKTOREM I MA TAKIE A NIE INNE PODEJŚCIE DO PACJENTA.POLECAM LUDZIOM KTÓRYM JEST POTRZEBNY LEKARZ NEUROLOG, A NIE BABA DO SŁUCHANIA UŻALANIA

Opinia dodana przez: MAREK

Neurolodzy w mieście Golub-Dobrzyń